X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Game Music Festival. "Muzyka w grach musi podkreślać emocje odbiorcy"

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2019 11:00
W dniach 18 i 19 października 2019 roku w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu odbędzie się święto graczy-melomanów – Game Music Festival 2019.
Audio
  • Co czeka na miłośników muzyki z gier na Game Music Festival 2019? (Do południa/Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/Dean Drobot

Game Music Festival 2019 Game Music Festival 2019

Festiwal muzyki z gier o tej skali to unikatowa impreza nie tylko w naszej części Europy. W trakcie dwóch dni na scenie Narodowego Forum Muzyki wystąpi łącznie kilkuset muzyków.

Poprzednia edycja Game Music Festival zebrała wyrazy uznania od fanów i została świetnie przyjęta także przez kompozytorów, gromadząc łącznie ponad 5 tys. uczestników. Również i tym razem na odwiedzających czekają liczne wydarzenia towarzyszące.

– Mamy dwa dni wypełnione koncertami. Zorganizowaliśmy też ścieżkę edukacyjną, która pojawiła się w trakcie ubiegłorocznej edycji i świetnie to zadziałało. Mamy tam nie tylko spotkania, ale i master classes z kompozytorami, których muzyki będziemy mogli posłuchać – mówi Konrad Belina-Brzozowski, organizator Game Music Festival.

Pierwszy z koncertów tegorocznej edycji Game Music Festival – The Symphony of the Desert – będzie oparty na kontraście między trzema niezwykle klimatycznymi produkcjami: Journey, Abzu, The Banner Saga. Autorem muzyki, stanowiącej ogromną wartość wszystkich tych gier, jest uznany amerykański kompozytor Austin Wintory.

The Symphony of the Colossus, drugi koncert tegorocznego festiwalu, poświęcony będzie muzyce z trzech ponadczasowych gier: ICO, Shadow of the Colossus, The Last Guardian, napisanej przez kompozytorów japońskich, takich jak Michiru Oshima, Kow Otani i Takeshi Furukawa.

Muzykę podczas koncertów wykonywać będzie Orkiestra Symfoniczna NFM Filharmonia Wrocławska.

Co odróżnia muzykę z gier od filmowych soundtracków? Jakie jeszcze atrakcje czekać będą na odwiedzających Music Games Festival 2019? Zapraszamy do słuchania dołączonej audycji.

***

Tytuł audycji: Do południa
Prowadzi: Hirek Wrona
Gość: Konrad Belina-Brzozowski i Mateusz Gołąb (organizatorzy Game Music Festival 2019)
Data emisji: 17.07.2019
Godzina emisji: 10.28

mat. prasowe/ml/mk

Czytaj także

Chonabibe: czasami trzeba bić na alarm

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2019 01:00
Tym razem gościem "Polskiego bitu" jest Hubert "Jahdeck" Pyrgies, który reprezentuje lubelski skład Chonabibe.
rozwiń zwiń