X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Spór Unii Europejskiej z Turcją o odwierty na Morzu Śródziemnym

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2020 17:47
Unia Europejska chce ukarać Turcję za nielegalne poszukiwania gazu ziemnego i ropy naftowej na wschodnich wodach Morza Śródziemnego. Wiercenia uderzają w interesy członków Unii Europejskiej - Grecji i Cypru.
Audio
  • Spór Unii Europejskiej z Turcją o odwierty na Morzu Śródziemnym
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay

Spór Unii Europejskiej z Turcją o odwierty na Morzu Śródziemnym wszedł w fazę ostrych słów ale za nimi nie poszło wprowadzenie ostrych sankcji gospodarczych. O nich Wspólnota Unii Europejskiej ma zadecydować za 3 miesiące. Do tego czasu państwa unijne poczekają na reakcję administracji nowego prezydenta USA Joe Bidena. Takie ustalenia zapadły podczas ostatniego szczytu Unii Europejskiej. Unia Europejska chce ukarać Turcję za nielegalne poszukiwania gazu ziemnego i ropy naftowej na wschodnich wodach Morza Śródziemnego. Wiercenia uderzają w interesy członków Unii Europejskiej - Grecji i Cypru. Obywatele Turcji, którzy biorą udział w wierceniach trafią na czarną listę Unii Europejskiej.


Tytuł audycji: Euranet Plus – Europa od kuchni
Prowadzi: Michał Żakowski, Elżbieta Korczyńska-Jordan
Data emisji: 14.12.2020
Godzina emisji: 17:47

Pobierz audycję

Pobierz licencję


Zobacz więcej na temat: Euranet Plus