X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Relacje Unii Europejskiej z Turcją w 2021

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2021 17:20
Turcja chce poprawy stosunków z Unią Europejską.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay

Turcji Recep Tayyip Erdogan na spotkaniu z ambasadorami państw Unii Europejskiej w Ankarze wygłosił deklarację o gotowości naprawienia w 2021 roku  fatalnych w ostatnim czasie relacji z Unią Europejską. Turcja liczy na dobrą wolę Unii Europejskiej. Parę miesięcy temu Turcja weszła w spór z Unią Europejską prowadząc nielegalne poszukiwania gazu ziemnego i ropy naftowej na wschodnich wodach Morza Śródziemnego. Wiercenia uderzyły w interesy członków Unii Europejskiej - Grecji i Cypru. Dużo się wtedy mówiło o sankcjach wobec Turcji. Obecnie mija 5 rocznica strategicznej umowy unii z Ankarą na temat zatrzymania fali migrantów. Za pieniądze z Brukseli, Turcy zobowiązali się do utrzymywania na swoim terytorium, na pograniczu z Syrią ponad 3 milionów uchodźców. Teraz przyszedł czas na odnowienie tego porozumienia. Szef tureckiej dyplomacji przybywa w tym tygodniu z wizytą do Brukseli. 15 lat temu zaczęły się też rozmowy na temat wejścia Turcji do Unii Europejskiej.


Tytuł audycji: Euranet Plus – Europa od kuchni
Prowadzi: Michał Żakowski, Elżbieta Korczyńska-Jordan
Data emisji: 18.01.2021
Godzina emisji: 17:20

Pobierz audycję

Pobierz licencję


Zobacz więcej na temat: Euranet Plus