X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Duch Delta na żywo na scenie Trójki [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2021 20:15
W niedzielny wieczór (9 maja) Trójka zaprosiła na radiowy debiut młodej grupy Duch Delta, która wystąpiła w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej. Transmisja wydarzenia odbyła się na antenie Trójki, a streaming wideo był dostępny na stronie i Facebooku stacji oraz na kanale YouTube Polskiego Radia. Przeżyj to jeszcze raz! 

POSŁUCHAJ I ZOBACZ WIDEO Z KONCERTU: 

Grupa Duch Delta pochodzi z Częstochowy, a nazwa trio nawiązuje do kolebki bluesa, czyli delty Missisipi na Południu USA. Zespół zaczynał w garażu, grając korzennego bluesa rodem z lat 50. i 60. Z czasem Łukasz Skiba (gitara, wokal), Borys Sławenta (bębny), Jacek Czekaj (bas) zmienili swoje brzmienie, podążając w bardziej współczesnych kierunkach. W ich muzyce pojawiło się więcej dźwięków gitar i rockowych aranżacji w amerykańskim stylu.

Posłuchaj
51:18 2021_05_09 19_07_32_PR3_Koncert_w_Trojce.mp3 Duch Delta na żywo na scenie Trójki (Koncert w Trójce)

 

– Zespół w jasny sposób rozwiązuje kombinacje retro i współczesnych brzmień, nie tracąc pierwiastka vintage, dzięki czemu starodawna patyna brzmień jest ozdobiona znacznie bogatszą paletą kolorów niż prosty, dwukolorowy gradient – piszą krytycy o twórczości Delty Blues.

W trakcie występu w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej formacja wykona swój przekrojowy materiał koncertowy, w którym znajdą się na pewno dwa najbardziej znane, singlowe utwory: "Armaty" oraz "Pies".

(mat. prasowe)


Czytaj także

Szczypta grunge'u, trochę punka, trochę bluesa. The Heavy Clouds na trójkowej scenie [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2021 20:03
The Heavy Clouds to klasyczne rockowe power trio, które ze swadą pływa po szerokich wodach muzyki gitarowej, wyławia z nich to, co najlepsze i łączy w przebojową całość. Efekty tych muzycznych połowów mogli usłyszeć Państwo, w niedzielę 25 kwietnia. Grupa zagrała na żywo w studiu im. Agnieszki Osieckiej. Koncertu można było słuchać na antenie Trójki, jak i oglądać jego transmisję wideo na stronie internetowej i w mediach społecznościowych.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koncert na żywo przy Myśliwieckiej: Harlem [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2021 20:00
Harlem to dzielnica Nowego Jorku, od lat 20. XX wieku będąca kolebką jazzowych i bluesowych brzmień. To właśnie od niej swoją nazwę zaczerpnęła blues-rockowa formacja założona w 1993 roku w Olsztynie. Grupa Harlem pojawiła się na koncertowej scenie Trójki w niedzielę (11 kwietnia) o godz. 19.05. Transmisji koncertu można było słuchać na antenie oraz oglądać streaming wideo na naszej stronie, facebookowym profilu Trójki oraz kanale YouTube Polskiego Radia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stasiuk i Haydamaky w hołdzie Mickiewiczowi [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2021 20:15
Polski pisarz Andrzej Stasiuk wraz z ukraińską formacją etnorockową z Kijowa Haydamaky wspólnie nagrali 10 kompozycji inspirowanych twórczością Adama Mickiewicza. Artyści wystąpili w studio im. Agnieszki Osieckiej w 2018 roku. Nagranie tego koncertu przypomnieliśmy w niedzielny wieczór.
rozwiń zwiń