X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Piotr Semka nowym prowadzącym "Klub Trójki"

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2016 13:09
Do zespołu publicystów Programu 3 Polskiego Radia dołączył Piotr Semka. Dziennikarz prasowy i komentator telewizyjny będzie przygotowywał – dwa razy w miesiącu – czwartkowe wydania "Klubu Trójki". Pierwsza audycja prowadzona przez Piotra Semkę już 2 czerwca.
Piotr Semka
Piotr SemkaFoto: Wojciech Adam Jurzyk

Piotr Semka (ur. 1965) ukończył studia historyczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim (1991). Działał w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów, współpracował z Ruchem Młodej Polski, był publicystą pisma "Solidarność" Regionu Gdańsk. Od 1991 współpracuje – z przerwami – z Telewizją Polską (był m.in. wydawcą "Pulsu dnia"). W 2006 r. został publicystą "Rzeczpospolitej". Pisał również dla m.in. "Gazety Polskiej", "Życia", "Dziennika", "Wprost", "Uważam Rze" i "W Sieci". Obecnie publikuje w "Do Rzeczy" i "Rzeczpospolitej".

Jest wybitnym znawcą polityki międzynarodowej ze szczególnym uwzględnieniem spraw Środkowej Europy. Wydał kilka książek, w tym m.in. "Lewy czerwcowy" (wspólnie z Jackiem Kurskim; w 2016 roku ukazał się suplement "Lewy czerwcowy. Recydywa?") o kulisach odwołania rządu Jana Olszewskiego w 1992 r. oraz "Wojna światów" – zbiór felietonów o starciu cywilizacji życia i cywilizacji śmierci. Był również stałym komentatorem Programu 3 Polskiego Radia.
Pierwszy "Klub Trójki" przygotowany i prowadzony przez Piotra Semkę w czwartek 2 czerwca. Początek o godz. 21.05.

Zobacz więcej na temat: Klub Trójki Piotr Semka