X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Czy nasi piłkarze pojadą na mistrzostwa świata?

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2008 11:32
Wyjazd naszej reprezentacji na tegoroczne Mistrzostwa Świata Bezdomnych w Piłce Nożnej stoi pod znakiem zapytania. Powodem jest oczywiście brak funduszy, ponieważ ze sponsorowania zawodników wycofał się PZPN.
Audio

„My nigdy nie jedziemy po minimum – my jeździmy po zwycięstwo” – powiedział we wczorajszym Klubie Trójki były trener i menedżer Reprezentacji Polski Bezdomnych, Jacek  Czapliński.
Czy jednak do zbioru dwóch srebrnych i dwóch brązowych medali uda się dołączyć kolejny? Nie wiadomo, ponieważ wyjazd naszej reprezentacji na tegoroczne Mistrzostwa Świata Bezdomnych w Piłce Nożnej stoi pod znakiem zapytania. Powodem jest oczywiście brak funduszy, ponieważ ze sponsorowania zawodników wycofał się PZPN.


Powodem, dla którego zaprosiliśmy Jacka Czaplińskiego i Artura Hyżyka, obecnego trenera  Reprezentacji Polski Bezdomnych, była dyskusja po projekcji filmu Kasi Adamik – „Boisko bezdomnych” – nad którym Trójka na patronat. Tym bardziej, że historia opowiedziana
w filmie wydarzyła się naprawdę.

W Reprezentacji Polski Bezdomnych gra 8 zawodników. Każdy z nich wywodzi się z tzw. marginesu społecznego – regulamin Mistrzostw Świata zakłada bowiem, że uczestnikami zawodów są albo bezdomni albo osoby uzależnione od narkotyków i alkoholu –
lecz w trakcie lub już po terapii. Wywodzą się oni z 5 miast: Bydgoszczy, Poznania, Wrocławia, Zduńskiej Woli i Lęborka.

Właśnie dlatego, pomoc materialną zagwarantowały urzędy dwóch spośród nich: Poznania
i Bydgoszczy – po 10 tysięcy, urząd Wrocławia deklaruje kwotę 20-tu tysięcy, ale wciąż trwają rozmowy o sposobie jak najlepszego „usankcjonowania” tej kwoty w wydatkach miasta, zaś prywatna firma PGE S.A. obiecała 5 tysięcy euro.
To w sumie daje około 36 tysięcy (nie licząc niepewnej wciąż dotacji od Wrocławia),
ale brakuje jeszcze 44 tysięcy  - bowiem kwota potrzebna na wyjazd zaledwie kilkunastoosobowej ekipy do Melbourne w Australii to około 80-ciu tysięcy złotych.

Termin zebrania pieniędzy jest bardzo krótki – upływa dokładnie jutro, czyli w czwartek.


Pomóżmy! To jedyna piłkarska reprezentacja Polski, która nie tylko nie przynosi nam wstydu, ale z jej wyników możemy być naprawdę dumni! 2 srebrne i 2 brązowe medale zdobyte
w latach 2004-2007 mówią same za siebie.

Stowarzyszenie Reprezentacja Polski Bezdomnych można wspomóc jak najbardziej formalnie, czyniąc darowiznę (z możliwością odpisania jej od podatku).

Oto potrzebne dane:

Stowarzyszenie Reprezentacja Polski Bezdomnych

KRS    0000304047

Nr konta: 03 1440 1286 0000 0000 0838 3855


Czytaj także

64% Brazylijczyków wierzy w zdobycie mistrzostwa świata

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2010 09:05
Optymizm kibiców połkarskiej reprezentacji Brazylii maleje, ale i tak 2/3 z nich wierzy że zdobycie tytułu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mandela z pucharem mistrzostw świata

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2010 21:34
Puchar dla zwycięzcy piłkarskich mistrzostw świata rozpoczynających się 11 czerwca w RPA jest już w Johannesburgu. Pierwszą osobą, która trzymała go w rękach był 91-letni Nelson Mandela.
rozwiń zwiń