X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Czułe słówka", czyli debata walentynkowa w Trójce - zobacz wideo!

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2013 17:48
To były niezwykłe Walentynki. W Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej odbyła się debata "Czułe słówka". O miłości rozmawiali politycy.
Audio
Czułe słówka - walentynkowa debata w Trójce. Spotkanie prowadzili Agnieszka Szydłowska i Michał Olszański. Gośćmi byli znani politycy: prof. Joanna Senyszyn (SLD), Robert Biedroń (RP), Jolanta Fedak (PSL), John Godson (PO), Beata Kempa (SP), Paweł Poncyljusz (PJN), Joachim Brudziński (PiS) i prof. Tomasz Nałęcz (Kancelaria Prezydenta RP). 14.02.2
"Czułe słówka" - walentynkowa debata w Trójce. Spotkanie prowadzili Agnieszka Szydłowska i Michał Olszański. Gośćmi byli znani politycy: prof. Joanna Senyszyn (SLD), Robert Biedroń (RP), Jolanta Fedak (PSL), John Godson (PO), Beata Kempa (SP), Paweł Poncyljusz (PJN), Joachim Brudziński (PiS) i prof. Tomasz Nałęcz (Kancelaria Prezydenta RP). 14.02.2Foto: fot. Andrzej BołdaniukSpotkanie prowadzili Agnieszka Szydłowska i Michał Olszański . Gośćmi byli znani politycy: prof. Joanna Senyszyn (SLD), Robert Biedroń (RP), Jolanta Fedak (PSL), John Godson (PO), Beata Kempa (SP), Paweł Poncyljusz (PJN), Joachim Brudziński (PiS) i prof. Tomasz Nałęcz (Kancelaria Prezydenta RP).

Rozmowa dotyczyła oczywiście uczuć: pierwszych miłości, listów, wyznań i sercowych cierpień. Naszych gości zapytaliśmy o to jak byli zdobywani i jak zdobywali? A także co szalonego zdarzyło im się zrobić z miłości? Niektóre wyznania były doprawdy... wstrząsające!
- Mój pierwszy raz był tak szalony, że postanowiłem powtórzyć to tydzień później. Powtórzyłem, ale na szczęście zaraz potem się nawróciłem - wyznał poseł Godson. A prof. Senyszyn dodała: - Ja też zrobiłam coś szalonego z miłości, 36 lat temu wyszłam za mąż!

Podobnie postąpił prof. Tomasz Nałęcz, z tym że w jego życiu, na drodze do małżeńskiego spełnienia stanęły dwie przeszkody: teść i ból zęba ...

/

Paweł Poncyljusz przyznał się, że jego pierwszą miłością była Niemka Ramona, a miłość kwitła tylko dzięki babciom, które tłumaczyły listy zakochanych. Jolanta Fedak zaś wolała mówić o miłości drugiej: - Poznaliśmy się zimą, wtedy kwitły krokusy, chodziliśmy w góry, aż zaczęły rosnąć tulipany. Potem zaczął się kwiecień i rosły konwalie, coś pięknego. Zaraz po nich... bez, a potem kasztany! Na ławce, w parku, kasztany dookoła... po kasztanach - piwonie. Na końcu, mili Państwo, to był czerwiec, gorąco, czerwona sukienka, czerwone kwiaty, czerwone róże - mówiła w zapamiętaniu.
Czy jedna z partii zmieni nazwę na Polska Jest Prawie Najważniejsza i dlaczego? Kto zaraził Joachima Brudzińskiego miłością do żeglarskiego świata? W jakich sytuacjach milknie Joanna Senyszyn. Dlaczego trzeba zwalczać język nienawiści i kto się bawił w pomidora? Kto z naszych gości słał telegramy do Trójki? To tylko kilka miłosnych prawd, które poznaliśmy 14 lutego na antenie Trójki.

Były też zadania w parach! Ale tego już nie da się opowiedzieć ... Zapraszamy do wysłuchania całej debaty!

O muzyczną stronę spotkania zadbali Katarzyna Groniec oraz Paweł Królikowski.

Czytaj także

Miłość według Herdzina - zobacz wideo z koncertu

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2013 06:30
Anna Maria Jopek, Dorota Miśkiewicz i Grzegorz Turnau zaśpiewali piosenki skomponowane przez Krzysztofa Herdzina do wierszy Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego i Kazimierza Przerwy-Tetmajera.
rozwiń zwiń