X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Bilety na Puchar Świata w skokach narciarskich – Zakopane 2020

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2020 16:00
Konkurs odbędzie się w: porannym "Zapraszamy do Trójki" 13 i 15 stycznia (audycja w g. 6-9), popołudniowym "Zapraszamy do Trójki" 14 i 16 stycznia (audycja w g. 16-19) i w "Trzeciej stronie medalu" 19 stycznia (audycja w g. 17-19).
Rywalizacja na skoczni w Zakopanem
Rywalizacja na skoczni w ZakopanemFoto: Shutterstock.com/MediaPictures.pl

Pytanie na antenie zadaje prowadzący. Wygrywa najlepsza (najciekawsza, najbardziej oryginalna, zabawna, zaskakująca) odpowiedź. Propozycje należy wysyłać smsem na nr 73 533 (koszt: 3,69 zł brutto za wysłanie wiadomości).

Nagrodą w Konkursie danego dnia jest pakiet biletów na konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Pakiet składa się z 4 (czterech) biletów: 2 (dwóch) biletów na konkurs w dniu 25 stycznia 2020 i 2 (dwóch) biletów na konkurs w dniu 26 stycznia 2020. W danym konkursie zostaną przyznane dwie nagrody, po jednej dla każdego z dwóch Zwycięzców. Wartość jednej nagrody (jednego pakietu) wynosi 400 złotych (słownie: czterysta złotych) brutto

Przed udziałem w konkursie należy zapoznać się z REGULAMINEM.


Zobacz więcej na temat: Trójka konkurs PKP Intercity