X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

30 maja 2007 - Yugopolis & Muniek – "Warszawski lot"

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2007 00:00
Audio

Za projekt Yugopolis odpowiedzialny jest, podobnie jak w przypadku Yugotonu oraz duetów Kayah/Bregovic i Krawczyk/Bregovic, Grzegorz Brzozowicz. Yugopolis gromadzi artystów, którzy wykonują polskie wersje piosenek chorwackiego zespołu Parni Valjak.

Wśród muzyków, którzy wzięli w nim udział są: Maciej Maleńczuk, Muniek Staszczyk, Paweł Kukiz, Marek Piekarczyk, Ramona Rey i Gosia Stępień. Produkcją płyty, która będzie nosić tytuł "Słoneczna strona miasta" i ukaże się w marcu zajął się Tomasz Bonarowski, współtwórca sukcesu między innymi Myslovitz. Po "Gdzie są przyjaciele moi", piosence śpiewanej przez Macieja Maleńczuka, na naszą playlistę trafia "Warszawski lot" z udziałem Muńka Staszczyka.