X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

Cezary Grabarczyk: to, co dzieje się w Polsce, nie jest powodem do dumy, tylko do wstydu

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2015 09:18
Wiceszef PO Cezary Grabarczyk powiedział w radiowej Trójce, że Platforma nie będzie namawiała do debaty o sytuacji w Polsce w Parlamencie Europejskim, ale nie będzie też do niej zniechęcała.
Audio
  • Wiceszef PO Cezary Grabarczyk przekonuje, że ostatnie wydarzenia w Polsce są powodem do wstydu (Salon polityczny Trójki)
Cezary Grabarczyk
Cezary Grabarczyk Foto: PR

Cezary Grabarczyk poinformował w "Salonie politycznym Trójki", że przed poprzednią próbą debaty w tej sprawie wśród europosłów mediował Grzegorz Schetyna, który nie miał do tego upoważnienia partii. - Jako wiceprzewodniczący PO nie przypominam sobie, aby zarząd upoważniał jakiegokolwiek polityka do takiej misji. To, co dzieje się w Polsce, nie jest powodem do dumy, ale do wstydu - podkreślił wiceszef PO. - Każdy, kto ustanawia normy prawne, musi mieć świadomość, że nie może ich ustanawiać dowolnie - dodał.

Gość radiowej Trójki zauważył, że negatywną ocenę w sprawie wydarzeń w Polsce potwierdza wszczęcie śledztwa w sprawie nieopublikowania wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 3 grudnia. - Konstytucja mówi wprost: niezwłocznie, bez zbędnej zwłoki - powiedział Cezary Grabarczyk, tłumacząc, jak szybko powinno dojść do publikacji orzeczenia. - Plan PiS jest taki, by zneutralizować Trybunał Konstytucyjny - ocenił.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy","Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

W poniedziałek szef Parlamentu Europejskiego Martin Schulz poinformował, że debata o Polsce na forum europarlamentu odbędzie się najpóźniej w styczniu. Porównał też sytuację w naszym kraju do zamachu stanu, za co premier Beata Szydło domaga się od niego przeprosin.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki  
Prowadzi: Marcin Zaborski  
Gość: Cezary Grabarczyk (wiceszef PO)
Data emisji: 15.12.2015  
Godzina emisji: 8.13

pp/iwo

Czytaj także

Co dalej z wyrokiem TK? Zaostrza się spór wokół Trybunału Konstytucyjnego

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2015 22:06
Trwa zamieszanie wokół Trybunału Konstytucyjnego i publikacji jego wyroku z 3 grudnia. - Zastanawiamy się czy wyrok TK został rzeczywiście wydany zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi, publikujemy akty prawne wtedy, gdy nie mamy wątpliwości, że nie było wady prawnej przy ich podjęciu - mówiła w poniedziałek premier Beata Szydło.
rozwiń zwiń