X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Tomasz Poręba: stawiamy na zrównoważony rozwój Polski

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2018 09:38
– Chcemy realizować swój program dla wszystkich Polaków, niezależnie czy ktoś jest sympatykiem Prawa i Sprawiedliwości, czy Platformy Obywatelskiej, nas interesuje to, żeby Polska szła do przodu – powiedział Tomasz Poręba w "Salonie politycznym Trójki".
Audio
  • Tomasz Poręba: PiS proponuje zrównoważony rozwój kraju (Trójka/Salon polityczny Trójki)

Wygrana Prawa i Sprawiedliwości w samorządach miałaby zdaniem polityków Prawa i Sprawiedliwości pomóc w lepszym rozwoju poszczególnych regionów poprzez sprawną współpracę władzy centralnej i lokalnej. – Im bardziej jest zgodna, harmonijna współpraca rząd-samorząd tym więcej korzyści dla województwa – powiedział Tomasz Poręba.

Europoseł podkreślił jednak, że każde ugrupowanie, które zwycięży w poszczególnych w regionach, może liczyć na współpracę z rządem. – Niezależnie czy będzie rządziła opozycja, czy Prawo i Sprawiedliwość, będziemy realizować program zrównoważonego rozwoju Polski – dodał.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Tomasz Poręba zapowiedział, że również kandydat, który wygra wybory na prezydenta Warszawy, będzie mógł liczyć na wsparcie władz centralnych przy realizacji strategicznych projektów, takich jak rozwój metra.

Według polityka czas rządów koalicji PO-PSL był okresem, kiedy mniejszą uwagę poświęcano wschodniej części Polski. – Jeżeli chodzi o drogi, obwodnice czy inwestycje sportowe, Polska wschodnia była kompletnie zapomnianą częścią naszego kraju – powiedział Tomasz Poręba.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

 

Czytaj także

Tomasz Poręba: po stronie opozycji nie ma wizji ani polemiki, jest tylko agresja

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2018 10:59
Po stronie opozycji nie ma programu, nie ma wizji, nie ma polemiki, jest tylko agresja - ocenił w sobotę szef sztabu wyborczego PiS Tomasz Poręba. - Dzisiaj pytam Platformy Obywatelskiej: jaki ma pomysł na wybory samorządowe? Jaki macie program? - mówił.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szef sztabu PiS przedstawił akcję billboardową. "PiS odebrał złodziejom miliony i dał je dzieciom"

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2018 14:33
PiS odebrał złodziejom miliony i dał je dzieciom - billboardami z takim napisem PiS odpowiada PO i Nowoczesnej na ich akcję. Rząd PiS w kwestii ściągalności VAT wykazał się skutecznością i determinacją, rząd PO - biernością i brakiem chęci działania - oświadczył szef sztabu PiS Tomasz Poręba.
rozwiń zwiń