more_horiz

Marcin Horała: nowe informacje ws. Stefana W. tylko podgrzewają atmosferę

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2019 09:04
– Nowe informacje ws. Stefana W. i tego jakoby miał dokonać zbrodni na tle poltycznym, mają tylko podgrzewać atmosferę – mówił w "Salonie politycznym Trójki" Marcin Horała (PiS), przewodniczący komisji ds. VAT.
Audio
  • Marcin Horała o zabójstwie Pawła Adamowicza (Salon polityczny Trójki)

Jak podał TVN24 dyrekcja więzienia, gdzie siedział zabójca Pawła Adamowicza, wiedziała o jego poglądach. Na dzień przed wyjściem mężczyzny wysłała do policji dokument o Stefanie W. Według informacji ujawnionych przez TVN24 miał się określać jako "zwolennik PiS-u".

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Do tej sprawy odniósł się w "Salonie politycznym Trójki" Marcin Horała (Prawo i Sprawiedliwość), przewodniczący komisji ds. VAT. – Na pewno co najmniej do najbliższych wyborów, będziemy słyszeli o nowych informacjach ws. Stefana W. Natomiast te informacje niczego nie zmieniają. Mają tylko podgrzewać atmosferę – stwierdził Horała.

Polityk dodał też, że nie była to zbrodnia polityczna. – Mamy do czynienia z osobą zaburzoną psychicznie, bandytą, który rabował banki. Wszystko wskazuje na to, że jego stan w więzieniu się pogorszył – podsumował. 

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji. 

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Paweł Lisicki
Gość: Marcin Horała (przewodniczący komisji ds. VAT)
Data emisji: 24.01.2019
Godzina emisji: 8.14

kad/ml

Czytaj także

Eksperci o Stefanie W.: powinien trafić do zamkniętego zakładu psychiatrycznego

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2019 18:51
– Przerażające jest to, że musi umrzeć człowiek, by pokazać jak słaby jest system. Przez wiele lat dochodziliśmy do tej tragedii – tak o morderstwie na prezydencie Gdańska Pawle Adamowiczu mówił w "Pulsie Trójki" prof. Bartosz Łoza, kierownik Kliniki Psychiatrii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
rozwiń zwiń