X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Wicemarszałek Senatu: "Gazeta Wyborcza" ma obsesję na punkcie Jarosława Kaczyńskiego

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2019 09:41
– "Gazeta Wyborcza" od dwóch tygodni zajmuje się sprawą taśm Jarosława Kaczyńskiego. W tym czasie poparcie dla PiS i Zjednoczonej Prawicy wzrosło – mówił w radiowej Trójce wicemarszałek Senatu, Adam Bielan.
Audio
  • Adam Bielan: "Wyborcza" ma obsesję na punkcie prezesa PiS (Salon polityczny Trójki)

Adam Bielan zauważył, że publikacje Gazety Wyborczej wskazują na polityczny cel. - Świadczy o tym, chociażby osoba pełnomocnika, czyli Roman Giertych. Nie znam natomiast austriackiego biznesmena Geralda Birgfellnera. Być może jego intencje na początku były inne. Każdy może snuć własne teorie - mówił gość radiowej Trójki.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Wicemarszałek Senatu zwrócił uwagę, że doszło do zwykłego sporu pomiędzy spółkami. -Powinien go rozstrzygnąć sąd gospodarczy. Natomiast nagrane rozmowy Jarosława Kaczyńskiego wyraźnie pokazują jego uczciwość. Prezes PiS wielokrotnie podkreśla, że musimy przestrzegać prawa. Myślę, że na tych taśmach wypada bardzo pozytywnie.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.  

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Paweł Lisicki
Gość: Adam Bielan (wicemarszałek Senatu, Porozumienie)
Data emisji: 13.02.2019
Godzina emisji: 8.14

ras/ml

Czytaj także

Marek Opioła: Iranowi nie zależy na tym, by zaogniać sytuację międzynarodową

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2019 12:03
– Na czas konferencji bliskowschodniej może być wprowadzony stopień alarmowy ALFA. Przywrócone zostaną tez wyrywkowe kontrole na granicach. Ale to są standardowe działania – powiedział poseł PiS Marek Opioła.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tomasz Siemoniak oczekuje informacji premiera ws. konferencji bliskowschodniej

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2019 09:53
– Oczekiwałbym, że premier czy minister spraw zagranicznych wyraźnie powiedzą, jaki jest interes Polski w organizowaniu konferencji bliskowschodniej, skoro podejmujemy takie działanie, które wystawią nas na rozmaite ryzyka – podkreślił wiceszef PO Tomasz Siemoniak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Witold Waszczykowski: w dyplomacji obowiązuje wzajemność

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2019 08:53
– Konsul jest od tego, żeby bronił interesów Polaków mieszkających w Norwegii – powiedział w "Salonie politycznym Trójki" Witold Waszczykowski, komentując sprawę wydalenia Sławomira Kowalskiego. 
rozwiń zwiń