X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Karol Karski: Koalicja Europejska nie ma jednej linii programowej poza wolą sprawowania władzy i odsunięcia od niej PiS

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2019 09:04
– Z jednej strony są ci, którzy by chcieli np. utrzymywać tradycyjne wartości, a z drugiej ci, którzy chcieliby je burzyć. Wyborca takiego tworu będzie przed dużym dylematem – powiedział w "Salonie politycznym Trójki" europoseł PiS Karol Karski nt. Koalicji Europejskiej.
Audio
  • Karol Karski: Polacy chcą chronić swoje dzieci i nie zamierzają dopuszczać różnych dziwnych osób do ich wychowywania (Salon polityczny Trójki)

W sobotę w Jasionce pod Rzeszowem odbyła się konwencja regionalna PiS z udziałem prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego i premiera Mateusza Morawieckiego. Zaprezentowano europejską deklarację programową, która składa się z 12 punktów. 

Karol Karski powiedział, że wszystkie punkty są "jednakowo ważne", bo mówią o tym, czym PiS zajmuje się w UE. Drugi punkt deklaracji dotyczy "obrony rodziny". Europoseł PiS podkreślił, że karta LGBT+, którą podpisał prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, "jest szkodliwa".

– Żadne dziecko sobie nie zasłużyło, żeby było traktowane w ten sposób, żaden rodzic sobie nie zasłużył, żeby jego dzieci były poddawane takim procedurom. Polacy nie wyrażają zgody na tego typu działania, tego typu fanaberie, to jest szkodliwe – powiedział.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Karol Karski podkreślił, że Polacy nie chcą takich rozwiązań. – Chcą chronić swoje dzieci i nie zamierzają dopuszczać różnych dziwnych osób do ich wychowywania.

Podkreślił, że program dot. środowisk LGBT "ma być realizowany w Warszawie, natomiast jeśli Koalicja Europejska wygra te wybory, może być realizowany w całej Polsce". – PO pokazuje, do czego jest zdolna. Jest to formacja bezprogramowa, bezideowa. Z pewnością nasze dzieci nie zasłużyły sobie na to, aby tacy ludzie rządzili w samorządach i w Polsce, a także w UE. Musimy odrzucić za pomocą kartek wyborczych ten program działania – powiedział gość Trójki.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki 
Prowadzi: Paweł Lisicki
Gość: Karol Karski (europoseł PiS)
Data emisji: 11.03.2019
Godzina emisji: 8.13

paw/ml

Czytaj także

Karol Karski: mamy mocne listy, nasi kandydaci są wybierani według kompetencji

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2019 08:07
- Dziwi mnie, dlaczego Prawo i Sprawiedliwość ma być ograniczone w swobodnym doborze kandydatów na swoje listy wyborcze do Parlamentu Europejskiego. Wybieramy wyłącznie według kryteriów kompetencji, przygotowania, doświadczenia i potrzeby poszczególnych osób do zajmowania się konkretnymi sprawami w Unii Europejskiej - powiedział w Polskim Radiu 24 Karol Karski, europoseł PiS.
rozwiń zwiń