X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Michał Woś: obecnie zajmujemy się wspieraniem chrześcijan na Bliskim Wschodzie

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2019 18:56
- W tej chwili negocjujemy z Amerykanami, z US Aid, największą organizacją pomocową na świecie, kwestie współpracy między Polską a Ameryką przy wspieraniu osób pokrzywdzonych konfliktem zbrojnym a zwłaszcza chrześcijan na Bliskim Wschodzie - mówił na antenie radiowej Trójki Michał Woś, mnister ds. pomocy humanitarnej. 
Audio
  • Michał Woś zaznaczył, że długo współpracował z minister Beatą Kempą zanim został jej następcą (Puls Trójki)
Michał Woś
Michał WośFoto: PAP/Jakub Kamiński

Michał Woś został najmłodszym ministrem w obecnym rządzie Zjednoczonej Prawicy. Po niedawnej rekonstrukcji rządu został ministrem ds. pomocy humanitarnej. Objął tę funkcję w wieku 28 lat.

- Liderzy Zjednoczonej Prawicy zaproponowali mi to stanowisko dlatego że była potrzebna osoba do realizacji bardzo ważnych zadań i polityki rządu w zakresie migracji, uchodźców i pomocy humanitarnej - mówił Michał Woś. - Bardzo blisko współpracowałem z Beatą Kempą i byłem na bieżąco ze wszystkimi sprawami, którymi ona się zajmowała. Z tego względu nie jestem osobą która przez ostatnie dwa tygodnie czytała o wszystkim, co robiła minister Kempa, tylko płynnie wszedłem w jej obowiązki - dodał.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Nowo upieczony minister wymienił zadania, którymi będzie się zajmował w najbliższym czasie. - W tej chwili negocjujemy z Amerykanami, z US Aid, największą organizacją pomocową na świecie, kwestie współpracy między Polską a Ameryką przy wspieraniu osób pokrzywdzonych konfliktem zbrojnym a zwłaszcza chrześcijan na Bliskim Wschodzie (…) Zostało podpisane memorandum między Polską a USA i teraz dopracowujemy szczegóły już umów realizacyjnych - mówił.  

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzi: Marcin Pośpiech
Gość: Michał Woś (minister ds. pomocy humanitarnej)
Data emisji: 07.06.2019  
Godzina emisji: 17.45

dcz/