X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

PiS szykuje się do jesiennych wyborów parlamentarnych. Komentarze

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2019 19:10
– W obszarze polityki społecznej PiS nic dodać nie może – mówił w "Pulsie Trójki" Antoni Dudek (UKSW). W ten sposób profesor odniósł się do konwencji partii rządzącej, która odbywa się w Katowicach. – Z tej konwencji powinien pójść przekaz o kontynuacji programu z 2005 roku – stwierdził z kolei Henryk Domański (Polska Akademia Nauk). 
Audio
  • Henryk Domański i Antoni Dudek o przygotowaniach do wyborów parlamentarnych (Puls Trójki)
Konwencja Zjednoczonej Prawicy w Katowicach
Konwencja Zjednoczonej Prawicy w KatowicachFoto: PiS/Twitter

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach trwa trzydniowa konwencja programowa Prawa i Sprawiedliwości, podczas której ma się wykluć program partii przed jesiennymi wyborami. Natomiast politycy Platformy Obywatelskiej ruszyli w Polskę.

gliński 1200 twitter.jpg
Prof. Piotr Gliński: nasz program przyniósł Polsce dobre owoce

O przygotowaniach do wyborów parlamentarnych mówili w "Pulsie Trójki" profesorowie: Henryk Domański z Polskiej Akademii Nauk oraz Antoni Dudek z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. 

– PiS zaoferował już tyle rzeczy, że jeżeli cokolwiek doda, to nie będzie to miało dużego oddziaływania. Sądzę jednak, że należałoby powiedzieć o wielości możliwości, żeby większość elektoratu nie pomyślała, iż PiS osiadł na laurach. Z tej konwencji powinien pójść przekaz o kontynuacji programu z 2005 roku – ocenił prof. Henryk Domański. 

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Według prof. Antoniego Dudka w obszarze polityki społecznej nic nowego PiS dodać nie może. – Są natomiast inne obszary, o których moglibyśmy dowiedzieć się czegoś więcej. Mówię między innymi o energetyce czy polityce migracyjnej. Mamy bowiem do czynienia z brakiem ludzi do pracy w mniej atrakcyjnych zawodach. To jest bardzo duży problem. PiS może się w tych kwestiach wykazać, jeśli będzie chciał – ocenił gość Trójki. 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzi: Marcin Pośpiech
Gość: prof. Henryk Domański (Polska Akademia Nauk), prof. Antoni Dudek (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego)
Data emisji: 5.07.2019
Godzina emisji: 17.45

kad/gs

Czytaj także

Rafał Grupiński: partnerem pierwszego wyboru jest dla nas PSL

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2019 10:09
– Im koalicja będzie szersza, tym lepiej, niezależnie od różnic światopoglądowych – powiedział Rafał Grupiński z Platformy Obywatelskiej w "Salonie politycznym Trójki".
rozwiń zwiń