X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Jaki sen, takie życie..

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2007 00:00
Każdy, kto śpi mniej niż 6 godzin na dobę, uważany jest za silnego i ambitnego człowieka,ale też wiele osób spać po prostu nie może."Senni" specjaliści twierdzą jednak, że aby mieć dobrą formę, trzeba spać i to zdrowo spać!. Jak się do tego zabrać?
Audio

W naszym zwariowanym świecie każdy, kto śpi mniej niż 6 godzin na dobę, uważany jest za silnego i ambitnego człowieka. W innym przypadku grozi nam nawet miano leniwych. "Senni" specjaliści twierdzą jednak, że aby mieć dobrą formę psychiczną i fizyczną przez cały dzień, należy przeznaczyć na sen przynajmniej 1/3 życia.Tylko odpowiedni sen zapewni nam własną,niewyobrażalną siłę. My jednak mamy kłopoty ze spaniem. Jaki sen, takie życie twierdzi dr Michał Skalski, specjalista zaburzeń snu. Na spotkanie z nim zapraszam tuż po północy.

Grażyna Dobroń

Czytaj także

Moc snu

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2009 07:43
Sen ułatwia zapamiętywanie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Azjaci śpią najlepiej

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2010 04:01
Okazuje się, że nawyki związane ze snem zależą od koloru skóry.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sny

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2010 10:45
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sen może być proroczy

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2010 06:00
Umysł podczas snu być może nie jest najlepszym narzędziem dla krytycznego myślenia, jednak może rozwiązywać problemy. Tak przynajmniej twierdza naukowcy.
rozwiń zwiń