X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Szczęście jest w nas!

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2012 12:25
Musimy tylko do niego dotrzeć. Zatrzymać się w biegu. Pozwolić sobie na życie w danej chwili, a nie myślenie o tym co było czy będzie.
Audio
Szczęście jest w nas
Foto: Glow Images/East News

Właśnie temu służy akcja "Obecny - podaj dalej" zainicjowana przez Beatę Dyragę, nauczycielkę wewnętrznego rozwoju. Dlaczego warto się poddać się swoim myślom, uczuciom zmywając czy prasując? - To jest potrzebne dlatego, że ludzie strasznie gonią, są w chaosie. Pomimo dostatku w jakim żyjemy w porównaniu z resztą świata, ludzie są nieszczęśliwi - mówi pomysłodawczyni akcji.

Więcej rozmów Grażyny Dobroń na temat rozwoju osobistego, zdrowia i psychologii znajdziesz na podstronach "Instrukcji obsługi człowieka" i "Dobronocki" >>

Chwilę tworzy to co w nas - nasze uczucia i myśli, ale też to co wokół nas, to, czego doświadczamy. Ludzie najczęściej skupiają się tylko na myśleniu, a przecież jak podkreśla Beata Dyraga człowiek nie jest głową na patyku. Trzeba widzieć, słyszeć, smakować, czuć, przeżywać to co się dzieje w danej chwili, a wtedy odnajdziemy szczęście, które jest w nas.

Audycji "Instrukcja obsługi człowieka" można słuchać od poniedziałku do czwartku o godz. 11.15. Zapraszamy.

Zobacz więcej na temat: Grażyna Dobroń zdrowie

Czytaj także

Nasze manie i obsesje, czyli kiedy nie jesteśmy normalni

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2011 12:00
Czy kupowanie torebek może być obsesją? Czy ciągłe sprzątanie to mania? Na te i inne pytania odpowiedź w Bed and Breakfast w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jesienny stres i zdrowie

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2012 10:30
W audycji "Bed & Breakfast” sprawdzamy jak Brytyjczycy, i nie tylko, radzą sobie z jesiennym smutkiem i wszechogarniającą mgłą.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stres wpływa na zdrowie. Nawet po 10 latach

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2012 18:15
To, jak reagujesz na stres, ma wpływ na stan twojego zdrowia, dowodzą naukowcy. Pozwala również przewidzieć, jakim zdrowiem będzie się cieszył człowiek po upływie 10 lat.
rozwiń zwiń