X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

Singiel Smolika i L.U.C-a także dla słuchaczy Trójki!

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2016 16:53
- Uważam, że tego utworu powinny posłuchać inne osoby, a Trójka powinna być właścicielem piosenki - mówi pan Tadeusz, który za 33.333 zł wylicytował utwór Smolika i L.U.C.-a. Te pieniądze trafią do Fundacji KOOCHAM.
Audio
  • Kuba Strzyczkowski rozmawia z panem Tadeuszem, który wylicytował utwór L.U.C-a i Smolika (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
Andrzej Smolik, Magdalena Karczewska, pan Tadeusz i L.U.C.
Andrzej Smolik, Magdalena Karczewska, pan Tadeusz i L.U.C.Foto: Katarzyna Goleniewska/PR

Pan Tadeusz, choć mógł, nie zdecydował, by pozostawić piosenkę w swoim archiwum.

Utwór został nagrany 8 grudnia w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7, a wylicytowany przez Kubę Strzyczkowskiego w specjalnym wydaniu popołudniowej audycji "Zapraszamy do Trójki" w piątek 18 grudnia.

Wszystkich uczestników aukcji przebił wówczas - pragnący zachować swoje nazwisko w tajemnicy - Pan Tadeusz, który najdrożej wycenił równie tajemnicze nagranie (było ono licytowane bez publicznej prezentacji na antenie). Zaproponowana wówczas kwota w wysokości 33.333 zł zasiliła konto Fundacji KOOCHAM działającej na rzecz dzieci z niepełnosprawnością sprzężoną.

To była absolutnie rekordowa licytacja>>>

Dochód ze sprzedaży płyty-singla zostanie przekazany dla Fundacji KOOCHAM z gminy Nieporęt k/Warszawy, która wspiera dzieci z niepełnosprawnością sprzężoną i pragnie wybudować dla nich ośrodek specjalistyczny (konto bieżące: Bank Millenium 09 1160 2202 0000 0002 6082 4039; konto akcji "Święta bez granic 2015" - Raiffeisen Bank Polska S.A.  10 1750 0012 0000 0000 3135 3815 - w tytule przelewu "Trójka - Święta bez granic").

Charytatywną akcję można wspierać również (do 31 stycznia 2016 r.) wysyłając sms o treści POMOC pod numer 73 645 (koszt 3 zł + VAT, czyli razem 3,69 zł). Operatorzy T-Mobile, Plus, Orange i Play zrzekli się dochodu z połączeń.

>>>Więcej o akcji "Święta bez granic">>>