X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

"Zagadkowa niedziela" jedzie na wieś

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2016 17:40
Czy trzeba wyjechać na koniec świata, aby mieć cudowne wakacyjne wspomnienia? Nie trzeba! Można zamienić życie miejskie na wiejskie.
Audio
  • "Zagadkowa niedziela" jedzie na wieś (Zagadkowa niedziela/Trójka)
Wakacje na wsi mogą być wspaniałą przygodą
Wakacje na wsi mogą być wspaniałą przygodąFoto: Glow Images/East News

Wiele lat szukała, aż znalazła... maleńką wioskę, zagubioną wśród rzepakowych pól. To cud, że udało się ją odnaleźć... To jej miejsce na ziemi przez przypadek wypatrzone podczas lotu balonem. Gąsiorowo, tak akurat się nazywa, ale mogłoby nazywać się jakkolwiek inaczej, byleby było prawdziwą wsią, gdzie o poranku pieją koguty, a krowy dają znak, że najwyższy czas, by odprowadzić je na pastwisko...

Czy trzeba wyjechać na koniec świata, aby mieć cudowne wakacyjne wspomnienia? Nie trzeba! Doskonale o tym wie Adriana Machnacz, która życie miejskie z radością zamieniła na wiejskie i stała się prawdziwą miłośniczką przepięknych Kurpi Białych. Opowiedziała nam o nich w "Zagadkowej niedzieli". Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Zagadkowa niedziela
Prowadzi: Kasia Stoparczyk
Gość: Adriana Machnacz
Data emisji: 31.07.2015
Godzina emisji: 8.07

mp

Czytaj także

Dariusz Bugalski o Januszu Korczaku

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2016 11:00
Niedługo świętować będziemy kolejną rocznicę Jego urodzin. To dobry powód do tego, by porozmawiać o człowieku, który wiedział, że "Nie ma dzieci, są ludzie", i że "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat!".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zagadkowa wyprawa w nieznane

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2016 11:17
Jak wygląda nic? Po co wymyślono czas? Ile waży Ziemia? Po co komu martwe drzewo w lesie? Po co są te piegi i pieprzyki?
rozwiń zwiń