X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Zagadkowa niedziela na Festiwalu Media i Sztuka w Darłowie

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2019 10:00
Tym razem "Zagadkowa niedziela" wyruszyła w podróż! Zatrzymała się w Darłowie, ponieważ właśnie tam odbywa się Festiwal Media i Sztuka, a także projekt Wakacje z Kulturą.
Audio
  • Na wycieczce w Darłowie – Festiwal Media i Sztuka (Zagadkowa niedziela/Trójka)
Dzieci bawiące się na darłowskiej plaży
Dzieci bawiące się na darłowskiej plaży Foto: shutterstock.com/ Words Images

O wakacjach zatem, kulturze i szumie fal rozmawialiśmy z Arkadiuszem Sipem, dyrektorem Festiwalu Media i Sztuka, a także muzykiem – Czesławem Mozilem i multiinstrumentalistą Pawłem Szamburskim. 

– Darłowo jest bardzo wyjątkowe, nie tylko w naszym pięknym kraju, ale nawet w Europie. To tutaj przyjeżdżają setki tysięcy ludzi odpoczywać, a my chcemy im dać coś więcej niż tylko plaże, chcemy im dać możliwość spotkania z kulturą wysoką, sztuką i z dziennikarzami. Dla dzieci wokół naszego miasteczka festiwalowego jest bardzo dużo atrakcji. Jest scena na plaży, gdzie mogą rozmawiać z artystami i bawić się. Jest coś w rodzaju miniparku nauki – dzieci dowiadują się o tym, jak zbudowany był Transatlantyk. Bawią się wodą, bawią się układankami muzycznymi – wyliczał Arkadiusz Sip.

Z audycji dowiemy się także czym, według naszego rozmówcy, jest kultura wysoka oraz czy Czesław Mozil, jeden z przyjaciół festiwalu, w dzieciństwie był "sprężynką".

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

***

Tytuł audycji: Zagadkowa niedziela
Prowadzi: Katarzyna Stoparczyk
Goście: Arkadiusz Sip (dyrektor Darłowskiego Ośrodka Kultury im. Leopolda Tyrmanda), Czesław Mozil (muzyk), Paweł Szamburski (multiinstrumentalista) 
Data emisji:
 21.07.2019
Godzina emisji: 9.06

kr/ml


Czytaj także

Paweł Urbański w "zagadkowym studiu"

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2019 10:10
Wygrał najstarsze zawody narciarskie w Europie Ridderrennet – Norwegia (bieg na 20 i 10 kilometrów), zdobył także srebrny medal w biathlonie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Zagadkowa niedziela" z festiwalu Brave Kids

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2019 10:10
– W tym projekcie niezwykłe jest to, że mamy do czynienia z tak ogromną różnorodnością ludzi. Uczestnicy pochodzą nie tylko z innych krajów czy kultur, ale różnych środowisk i sytuacji życiowych. Mimo tych różnic widać też jak ludzie są do siebie podobni – zaznaczył w audycji Jacek Timingeriu. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ciekawscy zagadkowi podróżnicy

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2019 10:00
Właśnie wrócili z podróży życia, która trwała trzy lata! Przez 1204 dni odwiedzili 30 krajów.
rozwiń zwiń