X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

LAF, czyli bardzo filmowe Roztocze

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2017 15:06
Tę audycję Ryszarda Jaźwińskiego nadaliśmy ze Zwierzyńca na Roztoczu. 11 sierpnia rozpoczęła się tam 18. Letnia Akademia Filmowa.
Audio
Letnia Akademia Filmowa
Letnia Akademia FilmowaFoto: mat. promocyjne

Rozmawialiśmy o programie i wydarzeniach tego wyjątkowego, wakacyjnego festiwalu, który trwa do 20 sierpnia. Gośćmi audycji byli reżyserzy Janusz Zaorski, Wojciech Marczewski i Tomasz Gąssowski. Ten ostatni zadebiutował w Zwierzyńcu filmem "Baraż", nagrodzonym już na kilku festiwalach. - Mam nadzieję, że będę dalej próbował swoich sił w reżyserii. Jeśli uda mi się napisać fajny scenariusz, na pewno będę go realizował - mówił Tomasz Gąssowski.

W "Trójkowo, filmowo" nie zabrakło również aktualności. Opowiadaliśmy o "Paryżu na bosaka", który otwierał tegoroczną Letnią Akademię Filmową.

***

Tytuł audycji: Trójkowo, filmowo
Autor: Ryszard Jaźwiński
Goście: Janusz Zaorski (reżyser), Wojciech Marczewski (reżyser), Tomasz Gąssowski (kompozytor)
Data emisji: 14.08.2017
Godzina emisji: 20.06

ab/ml

Czytaj także

Edward Norton na Transatlantyk Festival

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2017 11:30
- Praktycznie rzecz biorąc, byłem już kiedyś w Polsce. Podczas zdjęć do "Grand Budapest Hotel", Wes Anderson lubił zabierać nas przez most w Görlitz na polską stronę - mówił Edward Norton w trakcie swojej pierwszej oficjalnej wizyty w naszym kraju.
rozwiń zwiń

Czytaj także

18. Letnia Akademia Filmowa w Zwierzyńcu

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2017 11:00
W piątek, 11 sierpnia, rozpocznie się 18. Letnia Akademia Filmowa w Zwierzyńcu, której niezmiennie, od lat, patronuje Trójka. O stałych punktach i zmianach w programie z Katarzyną Zabratańską rozmawiał Ryszard Jaźwiński.
rozwiń zwiń