X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Męskie Granie: "Tribute to Voo Voo"

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2017 20:00
Podczas katowickiego przystanku trasy Męskie Granie 2017 miał miejsce niezwykły koncert. To hołd dla zespołu Voo Voo za 32 lata jego twórczej działalności.
Audio
Koncert Męskiego Grania w Katowicach
Koncert Męskiego Grania w KatowicachFoto: Damian Kramski

Koncert, który odbył się w sobotę 22 lipca w Katowicach w ramach trasy Męskie Granie 2017, retransmitowaliśmy na antenie Trójki w niedzielę 30 lipca.

Aranżacje utworów zespołu przygotował Wacław Zimpel, a wykonali je między innymi Gaba Kulka i Krzysztof Zalewski. W drugiej części koncertu na scenie pojawili się także muzycy zespołu Voo Voo. Zachęcamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

Czytaj także

Gaba Kulka w wyjątkowym repertuarze

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2017 08:00
Wokalistka, która prowadzi w Trójce autorską audycję muzyczną, przygotowała specjalną koncertową niespodziankę z okazji 55. urodzin Programu Trzeciego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Męskie Granie Orkiestra 2017: "Pstryk i zagrało..."

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2017 23:08
W "Offensywie" zapowiadającej sobotni koncert "w najbardziej z miejskich miejsc" na trasie Męskiego Grania, czyli w Katowicach, Piotr Stelmach spotkał się z członkami zespołu Męskie Granie Orkiestra 2017.
rozwiń zwiń