X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

Dziadek i ja

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2019 19:00
Dużo mówi się teraz o tym, że rwą się więzi rodzinne. Niewiele łączy różne pokolenia w rodzinie. W rodzinie Lisieckich tak nie jest.
Audio
  • Dziadek, który spaja rodzinę (Reportaż/Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/VGstockstudio

Wszyscy się szanują, mają wiele wspólnych pasji, lubią ze sobą przebywać. Dziadek Lisiecki jest kochany przez synowe i wnuków. Potrafił zbudować serdeczne relacje, jest wesoły i uśmiechnięty. Ma za sobą ciężką chorobę, ale postanowił walczyć. Dla ukochanej żony, dzieci i dla wnuków. Poza tym Lisieccy wędkują całą rodziną. To ich ogromna pasja. Wnukowie studiują w innych miastach, ale po studiach zamierzają wrócić do rodzinnego miasta, bo chcą być blisko siebie. Rodzina to dla nich najważniejsza sprawa…

– Bardzo dużo osób zna dziadka i wszyscy go darzą sympatią. Może to dlatego, że tak się ze wszystkimi spoufala, że traktowany jest jak członek rodziny, dobry wujek, albo własny dziadek. Dziadek pisze opowiadania, wiersze, więc mam się czym pochwalić, bo robi inne rzeczy, niż ludzie w jego wieku – mówi wnuk Jerzego Lisieckiego.

W jakich jeszcze dziedzinach sztuki spełnia się pan Jerzy? Zapraszamy do wysłuchana dołączonego reportażu.

***

Posłuchaj także innych reportaży emitowanych w Trójce >>>

***

Tytuł audycji: Reportaż w Trójce
Tytuł reportażu: "Dziadek i ja"
Autorka reportażu: Urszula Żółtowska-Tomaszewska
Data emisji: 1.10.2019
Godzina emisji: 18.44

ml/kw

Czytaj także

Życie po wypadku. Poświęcenie w imię siostrzanej miłości

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2019 19:00
– Zawsze miały bardzo silną wieź, nawet wspólnych znajomych, co zawsze mnie dziwiło, bo jest między nimi 5 lat różnicy. Cieszyłam się z tego, ale i dziwiło mnie to. Nie widziałam innego takiego rodzeństwa – wspomina mama bohaterek reportażu. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kto może adoptować psa ze schroniska?

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2019 19:00
Bohaterka reportażu chciała adoptować psa ze schroniska. Jak przyznaje w rozmowie z Urszulą Żółtowską-Tomaszewską mimo kolejnych wizyt w schronisku nie umożliwiano jej spacerów z wybranym psem. Pierwsze wspólne wyjście w towarzystwie wolontariuszy, opiekujących się zwierzęciem, odsuwano o kolejne tygodnie…
rozwiń zwiń