X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Koronawirus. Czego boją się Polacy mieszkający we Włoszech

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2020 19:00
Pandemia koronawirusa przybiera coraz bardziej niepokojące rozmiary. We Włoszech jest już prawie 60 tys. zakażonych, zmarło tam pięć i pół tysiąca pacjentów. 
Audio
  • Włochy w czasach epidemii – relacje mieszkańców (Reportaż w Trójce)
Kontrola włoskich służb związana z pandemią koronawirusa. Liczba zmarłych we Włoszech z powodu zakażenia SARS-CoV-2 przekroczyła liczbę ofiar w Chinach
Kontrola włoskich służb związana z pandemią koronawirusa. Liczba zmarłych we Włoszech z powodu zakażenia SARS-CoV-2 przekroczyła liczbę ofiar w ChinachFoto: PAP/EPA/MAURIZIO BRAMBATTI

Najbardziej poszkodowana jest północ Włoch, w tym miasta takie jak Bergamo i Mediolan. – 24 lutego zamknięto nam szkoły. Wtedy we Włoszech było bardzo mało zachorowań i wszyscy byliśmy zdziwieni decyzją rządu. Wielu, w tym ja, mówiło, że to przesada, że to choroba tylko starszych ludzi. Przez pierwszy tydzień dzieci nie chodziły do szkoły, ale przez pierwsze dwa tygodnie normalnie wychodziło się do parku z dziećmi, bo nikt nie mógł sobie wyobrazić, że dojdzie do czegoś takiego jak w Chinach. Kiedy zamknięto Lombardię, uświadomiłam sobie, że to poważna sprawa – opowiada Anna, która od ośmiu lat żyje w Mediolanie. 

***

Posłuchaj także innych reportaży emitowanych w Trójce >>

***

Tytuł audycji: Reportaż w Trójce
Tytuł reportażu: "Włochy na wojnie z wirusem"
Autorka reportażu: Olga Mickiewicz
Data emisji: 23.03.2020
Godzina emisji: 18.46

Czytaj także

Bez paniki

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2020 19:00
Media od tygodni żyją epidemią koronawirusa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zarażeni chęcią pomagania

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2020 19:00
Starsze osoby są najbardziej narażone na zakażenie koronawirusem i najcięższe konsekwencje choroby. Wraz z informacją na ten temat rośnie liczba młodych osób, które włączają się w różne akcje niesienia pomocy seniorom. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Restauratorzy w obliczu koronawirusa

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2020 19:00
W styczniu tego roku Katarzyna cieszyła się, że wraz z partnerem kupiła restaurację na warszawskim Wilanowie. W wieku 25 lat została właścicielką drugiego w stolicy punktu gastronomicznego.
rozwiń zwiń