X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

Katarzyna Nosowska: muzyka wyrównuje szanse mimo PESEL-u

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2016 19:00
- Zawód, który wykonujemy sprawia, że chociaż ciało ewidentnie współgra z PESEL-em, to wewnątrz wszyscy jesteśmy równi - mówiła wokalistka zespołu Hey, podsumowując występy na tegorocznej trasie Męskiego Grania.
Audio
  • Katarzyna Nosowska rozmawia z Anną Gacek (Myśliwiecka 3/5/7 - Trójka)
Katarzyna Nosowska z zespołem Hey podczas finałowego koncertu trasy Męskie Granie musiała wystąpić ze specjalną szyną na nodze. M.in. o tym gadżecie scenicznym opowiadała w Trójce
Katarzyna Nosowska z zespołem Hey podczas finałowego koncertu trasy Męskie Granie musiała wystąpić ze specjalną szyną na nodze. M.in. o tym "gadżecie scenicznym" opowiadała w Trójce Foto: D. Kramski/Live/Męskie Granie

Sześć miast, pięćdziesiąt godzin muzyki, kilkanaście muzycznych gatunków i kilka pokoleń artystów oraz 34 tysiące widzów - tak w skrócie można podsumować Męskie Granie 2016. Finałowy koncert siódmej edycji obejrzało w sumie 9 tysięcy widzów w żywieckim amfiteatrze pod Grojcem.

Tu można posłuchać pierwszej godziny "Myśliwieckiej 3/5/7" z 27.08.16

Trasa połączyła muzyków bardzo różnych gatunków i różnych pokoleń. Jednak - jak mówiła Nosowska - artyści nie mieli problemów we współpracy. - Kiedy na przykład rozmawiam z Dawidem Podsiadło, który jest o dwa lata starszy od mojego syna, nie mam wrażenia, że powinnam garbić się przy nim. Bo muzyka i sztuka sprawiają, że starzy są zakonserwowani mentalnie, a młodzi muszą posiadać dawkę dojrzałości, która pozwala im tworzyć rzeczy wybitne - przyznała artystka.

Tu można posłuchać drugiej godziny "Myśliwieckiej 3/5/7" z 27.08.16

W rozmowie padły też pytania, po których rozmówczyni Anny Gacek musiała być nieskromna. Ale były i takie, po których sama nazywała siebie... głupią. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy nie tylko o tegorocznych koncertach, ale też o zamianach, jakie przez lata przeszła Katarzyna Nosowska.

Tu można posłuchać trzeciej godziny "Myśliwieckiej 3/5/7" z 27.08.16

Podczas 3-godzinnej audycji nie zabrakło także wspomnień i opowieści z finałowego koncertu w Żywcu. Niezapomniane były występy supergrupy Męskie Granie Orkiestra, na czele której w tym roku stanęli: ØRGANEK, O.S.T.R. i Dawid Podsiadło. Orkiestra rządziła sceną na zakończenie każdego z koncertów, budząc ogromny entuzjazm fanów. Ich singiel "Wataha" jest aktualnie na pierwszym miejscu Listy Przebojów Trójki.

***

Tytuł audycji: Myśliwiecka 3/5/7
Prowadzący: Anna Gacek, Piotr Stelmach
Gość:
Katarzyna Nosowska (wokalistka zespołu Hey)
Data emisji: 28.08.2016
Godzina emisji: 18.50

mat. promocyjne/ei/kul

Czytaj także

Nosowska: nie śpiewam tej piosenki, przesadnie się wzruszam

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2014 09:00
Tym razem Kasia bardzo osobiście... A Paweł - o muzycznym protokole rozbieżności. Mowa o piosence "Lilia, kula i cyrkiel" pochodzącej z płyty "Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mateusze Trójki 2014 rozdane. Oto laureaci

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2014 22:00
W tym roku "Mateusze Trójki" - Nagrody Muzyczne Programu 3 przyznano już po raz 21. Wśród laureatów znaleźli się: zespół Perfect, Krzysztof Herdzin, Tomasz Organek i Włodek Pawlik. Specjalny dyplom odebrał również - obchodzący 80. urodziny - Jan Borkowski, jeden z pomysłodawców (wraz z Pawłem Sztompke) "Mateuszy Trójki".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasia Nosowska o tym, co w życiu ważne

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2016 13:00
- Najważniejsze jest chyba to, by odchodzić z tego świata, będąc najlepszą możliwą wersją samego siebie, jak to ktoś kiedyś powiedział - mówi Kasia Nosowska.
rozwiń zwiń