X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

Katarzyna Nosowska: umiera się nucąc ulubioną piosenkę

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2017 15:30
– Na bank musi być jakiś maleńki fragment, który będzie nam wtedy towarzyszył. Nie wyobrażam sobie finiszu bez muzyczki w głowie – mówi Katarzyna Nosowska.
Audio
  • Katarzyna Nosowska: umiera się nucąc ulubioną piosenkę (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
Toruń, 21.10.2017. Katarzyna Nosowska nagrodzona Złotym Aniołem za niepokorność twórczą podczas gali otwarcia 15. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest w Toruniu
Toruń, 21.10.2017. Katarzyna Nosowska nagrodzona Złotym Aniołem za niepokorność twórczą podczas gali otwarcia 15. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest w ToruniuFoto: PAP/Tytus Żmijewski

Wokalistka zespołu Hey – który niedawno obchodził 25-lecie istnienia i w ramach trasy "Fayrant" pożegnał się z fanami dzieli się ze słuchaczami Trójki nie tylko refleksją na temat spraw ostatecznych. Opowiada także o słowach, którym "odbiera się prawo do wejścia na salony tekstu". – Nie ma takich słów, które nie zasługują na to, by znaleźć się w jakimś pięknym zdaniu – przekonuje wokalistka.

Katarzyna Nosowska wspomina też, co w czasach, gdy uczęszczała do technikum odzieżowego, powiedziała jej wróżka. Odpowiada na pytanie, dlaczego nadal ma tremę przed wyjściem na scenę. – To nie są rurki z kremem, to naprawdę coś wyjątkowego. Człowiek wystawia się na ocenę ludzi, którzy chcą czegoś doznać, poczuć się przyjemnie. I mają prawo do tej oceny – podkreśla rozmówczyni Piotra Stelmacha.  

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji, w której artystka mówi również o rozmowach z ludźmi, o przywiązaniu do pań prowadzących pewną pralnię chemiczną, ale i o… "tańczeniu do rapów".

Druga część rozmowy w kolejnym wydaniu audycji "Myśliwiecka 3/5/7" – w sobotę 9 grudnia po godz. 17.05.

***

Tytuł audycji: Myśliwiecka 3/5/7
Prowadzi: Piotr Stelmach
Gość:
 Katarzyna Nosowska
Data emisji: 2.12.2017
Godzina emisji: 17.30

mk/gs

Czytaj także

Hey o płycie "Błysk": zbiór dziesięciu prostych piosenek

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2016 21:10
- To wszystko jest bardzo konkretne, jak film. Zamykasz oczy, słyszysz tę opowieść i widzisz to - mówi o jednej z piosenek na płycie "Błysk" liderka zespołu Hey Katarzyna Nosowska.
rozwiń zwiń