X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Joanna Kulig: ostatni rok był jak podróż w kosmos

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2019 18:18
– W trakcie tego roku przeżyłam tyle, ile przeżywa się w ciągu trzech lat. Jak zliczę sobie ilość wydarzeń, podróży, emocji i spotkań, to wiem, że było to bardzo intensywne. To była trochę podróż w kosmos. Nie spodziewałam się tego, jak to wszystko się potoczy – wspomina Joanna Kulig. 
Audio
  • Joanna Kulig gościem Ryszarda Jaźwińskiego (Audycja specjalna/Trójka)
Joanna Kulig, zdjęcie z planu filmu Zimna wojna Pawła Pawlikowskiego
Joanna Kulig, zdjęcie z planu filmu "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego Foto: mat. pras./Kino Świat

To pierwszy po ponadrocznej nieobecności w Polsce i niedawnym powrocie do kraju wywiad Joanny Kulig dla polskich mediów. W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia Ryszard Jaźwiński rozmawiał z najlepszą europejską aktorką ubiegłego roku (laureatką Europejskiej Nagrody Filmowej za rolę w filmie Pawła Pawlikowskiego "Zimna wojna"). Aktorka opowiedziała o najważniejszych doświadczeniach ostatniego roku, życiowych pasjach i rozwijaniu prawdziwie światowej kariery.

W audycji znalazło się też miejsce na wspomnienia dotyczące świąt – tych tradycyjnych, rodzinnych oraz najbardziej niezwykłych, jak te ubiegłoroczne spędzone w Los Angeles. Uzupełnieniem długiej rozmowy z aktorką były piosenki w jej interpretacji.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Audycja specjalna
Autor: 
Ryszard Jaźwiński
Gość: Joanna Kulig (aktorka)
Data emisji: 25.12.2019
Godzina emisji: 17.07

kw/gs

Czytaj także

"Zimna wojna", czyli sukces kina osobistego

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2018 15:00
Reżyser Paweł Pawlikowski zdobył nagrodę 71. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes dla najlepszego reżysera. O filmie opowiadali na antenie Trójki aktorzy grający w nim główne role.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Joanna Kulig: to był szalony rok

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2019 22:00
– Gdyby rok temu ktoś powiedział mi, że wydarzy się to wszystko, na pewno bym nie uwierzyła – mówi aktorka w rozmowie z Ryszardem Jaźwińskim. 
rozwiń zwiń