X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Koncert "Dla Miry" na antenie Trójki

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2019 23:00
Breakout Days to wydarzenie muzyczne stworzone ku pamięci wybitnego twórcy, ponadczasowego artysty – Tadeusza Nalepy. Jego twórczość wytyczyła nowy kierunek w muzyce, łamiąc przy tym narzucone w latach 70. ograniczenia estetyczne.
Audio
  • Koncert "Dla Miry" na żywo ze studia Radia Rzeszów (Bielszy odcień bluesa/Trójka)
Zespół Breakout (od lewej) saksofon Włodzimierz Nahorny, perkusista Józef Hajdasz, wokalista, gitara Tadeusz Nalepa, wokalistka Mira Kubasińska i basista Piotr Nowak
Zespół "Breakout" (od lewej) saksofon Włodzimierz Nahorny, perkusista Józef Hajdasz, wokalista, gitara Tadeusz Nalepa, wokalistka Mira Kubasińska i basista Piotr NowakFoto: PAP/Janusz Uklejewski

Koncert "Dla Miry" ze Studia Koncertowego im. Tadeusza Nalepy w Polskim Radiu Rzeszów wyemitowaliśmy w czwartek (12.09) o godz. 22.05, w ramach audycji "Bielszy odcień bluesa".

Muzyka stworzonego przez Tadeusza Nalepę zespołu Breakout od lat elektryzuje słuchaczy, a jego nazwa stała się marką rozpoznawalną w wielu krajach. Breakout to także marka, która w Polsce kojarzona jest z Rzeszowem. Breakout Days upamiętnia twórczość oraz postać Tadeusza Nalepy i promuje ją wśród mieszkańców Rzeszowa, angażując twórców inspirujących się zespołem Breakout.

Breakout Days 2019 Breakout Days 2019

W tym roku wydarzenie odbędzie się w dniach 12-14 września.

W czwartek, 12 września odbył się koncert w Studiu Koncertowe im. Tadeusza Nalepy w Polskim Radiu Rzeszów. Wystąpili m.in. Martyna Jakubowicz, Pola Chobot & Adam Baran, Natalia Kwiatkowska i Magda Piskorczyk oraz zespół Nie-Bo z Robertem Luberą i Piotrem Nalepą. Koncert był transmitowany na antenie Radia Rzeszów i radiowej Trójki.

(mat. promocyjne)