X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Dyskusja wokół filmu "Cicha noc" w "Klubie Trójki"

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2017 22:00
Za kamerą Piotr Domalewski, a w obsadzie m.in. Dawid Ogrodnik, Tomasz Ziętek, Arkadiusz Jakubik, Maria Dębska i Tomasz Schuchardt. Jeśli dodamy do tego zdjęcia Piotra Sobocińskiego juniora i muzykę Wacława Zimpla oraz interesującą historię, to mamy film na miarę Złotych Lwów na 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.
Audio
Kadr z filmu Cicha noc
Kadr z filmu "Cicha noc"Foto: Robert Jaworski/Studio Munka-SFP

A także indywidualne wyróżnienie dla Dawida Ogrodnika – najlepszego aktora roku. Czy te nagrody jury przyznało zasłużenie? Będzie się można o tym przekonać już we wtorek 21 listopada podczas specjalnego pokazu "Cichej nocy" w Studiu im. Agnieszki Osieckiej, po którym Program 3 zaprasza na specjalne wydanie "Klubu Trójki" z udziałem twórców.

Adam (Dawid Ogrodnik), na co dzień pracujący za granicą, w Wigilię Bożego Narodzenia odwiedza swój rodzinny dom na polskiej prowincji. Z początku ukrywa prawdziwy powód tej nieoczekiwanej wizyty, ale wkrótce zaczyna wprowadzać kolejnych krewnych w swoje plany. Szczególną rolę do odegrania w intrydze ma jego ojciec (Arkadiusz Jakubik), brat (Tomasz Ziętek), z którym Adam jest w konflikcie oraz siostra (Maria Dębska) z mężem (Tomasz Schuchardt). Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy świąteczny gość oznajmia, że zostanie ojcem. Wtedy, zgodnie z polską tradycją, na stole pojawia się alkohol. Nikt z rodziny nie spodziewa się, jak wielki wpływ na życie ich wszystkich będą miały dalsze wydarzenia tej wigilijnej nocy…

Plakat filmu "Cicha noc" Plakat filmu "Cicha noc"

Tak zaczyna się film Piotra Domalewskiego – pełnometrażowy debiut kinowy 34-letniego dziś reżysera, aktora i wokalisty. Jego obraz, który wchodzi do kin 24 listopada, można było obejrzeć na przedpremierowym pokazie filmowym we wtorek 21 listopada w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej (godz. 19.00). Tuż po pokazie Ryszard Jaźwiński zaprosił na specjalne wydanie "Klubu Trójki" (godz. 21.05) z udziałem twórców "Cichej nocy". Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

***

Tytuł audycji: Klub Trójki
Prowadzi: Ryszard Jaźwiński
Goście: Agnieszka Suchora (aktorka), Tomasz Ziętek (aktor), Piotr Sobociński (autor zdjęć), Piotr Domalewski (autor scenariusza i reżyser)
Data emisji: 21.11.2017
Godzina emisji: 21.08

Czytaj także

Szwagier z "Cichej nocy" opowiada o kulisach produkcji filmu

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2017 15:35
Tomasz Schuchardt znany do tej pory głównie z roli Fokusa w filmie "Jesteś Bogiem"  opowiada Ryszardowi Jaźwińskiemu o swojej nowej produkcji – nagorodzonej na festiwalu w Gdyni "Cichej nocy".
rozwiń zwiń