X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Kto wygra wybory na Ukrainie?

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2019 22:14
Za nieco ponad trzy tygodnie odbędą się wybory prezydenckie na Ukrainie. Jak rozkładają się szanse wyborcze czołówki kandydatów na czele z obecnym prezydentem Petro Poroszenką?
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com

Jakie atuty ma była premier Ukraina Julia Timoszenko? A może na czoło wyścigu prezydenckiego wysunie się komik telewizyjny Wołodymyr Zelenski? 

– Prezydent Poroszenko jest bardzo aktywny i pozycjonuje się jako ten, który przewodził Ukrainie w trudnym czasie, czyli wojny z Rosją i jako ten, który dba o narodowe tradycje – mówi Łukasz Adamski, wicedyrektor Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia.

– Jak pokazują ostatnie badania Julia Timoszenko sporo traci w sondażach. Jeżeli wchodzi do drugiej tury, to przegrywa za każdym razem. Tak właśnie wskazują te obserwacje – podkreśla Olena Babakova, analityk spraw ukraińskich. 

W jaki położeniu znajduje się Ukraina pięć lat po zwycięstwie rewolucji Majdanu Niepodległości? Czy są widoki na zakończenie wojny z Rosją? Czy wybory coś zmienią? Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji. 

***

Tytuł audycji: Klub Trójki
Prowadzi:  Piotr Semka
Goście: Olena Babakova (analityk spraw ukraińskich), Olga Popowicz (historyk i analityk polityczny z Fundacji "Nasz Wybór"), Łukasz Adamski (wicedyrektor Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia), Jerzy Haszczyński (dziennik "Rzeczpospolita"), Wojciech Poczachowski (znawca tematyki ukraińskiej)
Data emisji: 12.03.2019
Godzina emisji: 21.10

Czytaj także

Żarty się skończyły…

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2019 22:00
Od "Plastusiowego Pamiętnika" przez "Anię z Zielonego Wzgórza" w radiu, "Wojnę domową" i "Czterdziestolatka" w telewizji, po Hermenegildę Kociubińską, żonę Wacia, hrabinę Tyłbaczewską czy biedną sierotkę, maskotkę, idiotkę – ekranowe, radiowe, sceniczne wcielenia Ireny Kwiatkowskiej towarzyszą nam od dzieciństwa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jaka jest prawda historyczna o działalności Romualda Rajsa ps. "Bury"?

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2019 22:15
"Klub Trójki" Grzegorza Górnego poświęcony był najbardziej kontrowersyjnej postaci spośród Żołnierzy Wyklętych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jaki sens ma sztuka?

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2019 15:58
"Niepomny jutra, płochy i swawolny, Przez całe lato śpiewał konik polny. Lecz przyszła zima, śniegi, zawieruchy – Gorzko zapłakał biedaczek." Za to mrówka…
rozwiń zwiń