X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Zamość – miasto idealne, które oddycha historią

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2020 07:33
– Zamość w tym roku świętuje 440-lecie swojego powstania i temu wydarzeniu jest poświęcona jedna z wystaw tematycznych, prezentowanych podczas 8. Zamojskiego Festiwalu Filmowego "Spotkania z historią" – opowiada Anna Popek. 
Widok na Stare Miasto w Zamościu
Widok na Stare Miasto w ZamościuFoto: Shutterstock/Curioso.Photography

Posłuchaj
03:42 _PR3_AAC 2020_08_22-06-14-12 program obyczajowy.mp3 Zamość wczoraj i dziś. Miasto oddychające historią (Program obyczajowy/Trójka)

 

Zamość to miasto prowokujące do refleksji nad historią. Znajduje się tam jeden z najpiękniejszych rynków w Europie. Z harmonią zaprojektowane są domy, ulice i podwórza; logicznie w układzie antropomorficznym budowane miejsca użyteczności publicznej. 

Pomniki Historii odc. 39 - Zamość/Narodowy Instytut Dziedzictwa / TV NID

***

Tytuł audycji: Program obyczajowy
Autorka: Anna Popek
Data emisji: 22.08.2020
Godzina emisji: 6.15

gs

Czytaj także

Rzecz o wakacyjnej elegancji

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2020 07:00
Zdarzało się, że osoby płci obojga paradowały w strojach niemal plażowych środkiem ruchliwej ulicy w wielkim mieście lub w strojach kąpielowych wkraczały do restauracji w nadmorskich kurortach. Tymczasem może warto wykorzystać to lato i powrócić do pewnej elegancji i stosowności w doborze strojów – mówi Anna Popek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Warto poznać Tamarę Łempicką!

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2020 07:00
– Gdyby ktoś chciał poznać losy najwybitniejszej polskiej malarki ery art déco, a przy okazji dowiedzieć się jak tworzy się własną legendę, może zajrzeć do dwóch pozycji: "Tamara Łempicka. Sztuka i skandal" i "Ja, Tamara" – mówi Anna Popek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Najpiękniejszy dzień lata

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2020 09:00
– 15 sierpnia wypada święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – jednego z najpiękniejszych polskich świąt – mówi Anna Popek.
rozwiń zwiń