X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

Przed czym ucieka współczesny człowiek?

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2016 15:30
Jesteśmy stale pod presją, w pogotowiu, nigdy nie wiemy, z której strony padnie cios. Ot, codzienność przeciętnego człowieka dzisiejszych czasów.
Audio
  • Przed czym ucieka współczesny człowiek? (Przyciasny beret/Trójka)
Czy stresujące życie wynika z zewnętrznych okoliczności czy jest wynikiem naszej postawy? Na to pytanie odpowiada w studiu Trójki trenerka biznesu Małgorzata Kniaź
Czy stresujące życie wynika z zewnętrznych okoliczności czy jest wynikiem naszej postawy? Na to pytanie odpowiada w studiu Trójki trenerka biznesu Małgorzata KniaźFoto: Glow Images/East News

Czy przed tą presją - niczym łapa niedźwiedzia - można w ogóle uciec? Marcin Gutowski rozmawia na ten temat m.in. z Aleksandrą Nowakowską, dziennikarką magazynu psychologicznego "Sens". - Z jakiegoś powodu uciekamy przed tym niedźwiedziem. Zwykle to są stłumione emocje, na przykład lęk. Boimy się, że coś stracimy - mówi dziennikarka i proponuje pewne rozwiązanie...

Jak się pozbyć poczucia ciągłego napięcia, konieczności bycia w ciągłej gotowości? Zachęcamy do wysłuchania audycji.

***

Tytuł audycji: Przyciasny beret
Prowadzi: Marcin Gutowski
Goście: Aleksandra Nowakowska (dziennikarka magazynu psychologicznego "Sens"), Łada Drozda (psycholog i trener biznesu), Bartłomiej Walczuk (Associate Creative Director w 180 Heartbeats) Marcin Zych (Ogród Botaniczny Wydział Biologii UW)
, Małgorzata Kniaź (trenerka biznesu, coach), Ula Ciechacka (Polka mieszkająca w Meksyku)
Data emisji: 8.05.2016
Godzina emisji: 11.05

fbi/kul

Czytaj także

Andrzej Jeznach - biznesmen, który wie, jak żyć. I radzi innym

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2016 11:15
- W ciągu trzech dni straciłem firmę i duże pieniądze. Miałem szansę zacząć od nowa, ale nie od zera, bo z kilkoma milionami długów - opowiadał w Trójce autor książki "Sztuka życia. Natural Life Management".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mindware - twoja skrzynka z mózgowymi narzędziami

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2016 10:22
- Jak ją przeczytasz, nie wzrośnie ci IQ, ale będziesz o wiele mądrzejszy - obiecuje autor książki "Mindware. Narzędzia skutecznego myślenia" Richard Nisbett. Czy można mu wierzyć?
rozwiń zwiń