X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

Futbol - rzecz błaha czy doniosła?

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2016 15:00
- Piłka nożna jest takim samym elementem kultury jak malarstwo, literatura, itd. Można o niej opowiadać tym samym językiem - mówi Michał Okoński, publicysta "Tygodnika Powszechnego".
Audio
  • Futbol - rzecz błaha czy doniosła? (Przyciasny beret/Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Weechie/wikimedia/CC BY-SA 3.0

Tym razem w audycji "Przyciasny beret" zastanawiamy się nad tym, czy piłka nożna to opium dla mas czy raczej wykwintna rozrywka. - Lewandowski może nam zapewnić coś w rodzaju wirtuozerii - mówi teatrolog prof. Jan Ciechowicz. - Piłka nożna to fajna forma opowieści o świecie - dodaje Piotr Żelazny, dziennikarz "Rzeczpospolitej" i współzałożyciel magazynu "Kopalnia".

Jakie oblicze mogą pokazać piłkarze podczas Euro 2016? I jakie rady goście Marcina Gutowskiego dają tym, którzy zupełnie nie interesują się futbolem? Zachęcamy do wysłuchania nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Przyciasny beret
Prowadzi: Marcin Gutowski
Goście: dr Robert Gawkowski (historyk sportu z UW)
, Michał Okoński (publicysta "Tygodnika Powszechnego"), prof. Jan Englert (dyrektor artystyczny Teatru Narodowego w Warszawie), prof. Jan Ciechowicz (teatrolog), Piotr Żelazny (dziennikarz "Rzeczpospolitej", współzałożyciel magazynu "Kopalnia"), Marcin Zych (Ogród Botaniczny Wydział Biologii UW), Artur Zwolańczyk (od 10 lat mieszka w Irlandii Północnej)
Data emisji: 5.06.2016
Godzina emisji: 11.05

fbi/kul

Czytaj także

Izrael jest symbolem wszelkiego zła?

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2016 22:27
Czy współczesny Izrael to wciąż ziemia obiecana? Dlaczego to niewielkie państwo na Bliskim Wschodzie budzi skrajne emocje na całym świecie?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przed czym ucieka współczesny człowiek?

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2016 15:30
Jesteśmy stale pod presją, w pogotowiu, nigdy nie wiemy, z której strony padnie cios. Ot, codzienność przeciętnego człowieka dzisiejszych czasów.
rozwiń zwiń