X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Święta z dziećmi. Jak świętować unikając napięć?

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2019 00:00
– Jestem ojcem trójki małych dzieci. Mam trzy córki: pięcioletnią, trzyletnią i roczną. Pojęcie obrusu, który nie ma plam i ubrań, które są idealnie schludne jest mi całkowicie obce – przyznał Tomasz Bułhak, autor bloga i książki "Tata w budowie".
Audio
  • Święta w domu. Jak je okrywać na nowo? (Godzina wychowawcza/Trójka)
 To od nas zależy jakie wspomnienia świąt zapewnimy dzieciom. Czy będzie to czas spędzony w samochodzie na dojazdach do rodziny czy czas bliskości  podkreślają goście Godziny wychowawczej
– To od nas zależy jakie wspomnienia świąt zapewnimy dzieciom. Czy będzie to czas spędzony w samochodzie na dojazdach do rodziny czy czas bliskości – podkreślają goście "Godziny wychowawczej"Foto: shutterstock.com/ FamVeld

O pandemonium szału twórczego pełnego energii mówiła także Elżbieta Manthey.  – U mnie jest podobnie, ale staram się, żeby w domu nie było dużo napięć, nie zawsze to wychodzi, ale kiedy jest autentycznie to łatwiej nam się świętuje i jest nam ze sobą bliżej, a bardzo bym chciała, żeby dom to było takie miejsce, gdzie można wyluzować i być ze sobą tak jak się chce – 

Jak unikać napięć w święta, czyli w czasie kiedy także między dorosłymi często dochodzi spięć? Jak zapewnić dzieciom, także starszym właściwy odpoczynek po intensywnych przygotowaniach do świąt, ale także po wzmożonym czasie nauki w szkole? Jak pamiętać o tym, żeby zawsze dostrzegać potrzeby innych?  

Zapraszamy do wysłuchania audycji. 

***

Tytuł audycji: Godzina wychowawcza 
Prowadzi: 
Katarzyna Pruchnicka
Goście: Elżbieta Manthey (założycielka serwisu juniorowo.pl), Joanna Szulc (redaktorka periodyku "Świerszczyk"), Tomasz Bułhak (autor bloga i książki "Tata w budowie")
Data emisji: 22.04.2019
Godzina emisji: 23.07

gs