X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Ciemna strona internetu

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2019 11:00
Żyjemy w czasach, kiedy niemal każdy zainteresowany może sprzedać lub kupić broń, narkotyki czy podejrzane usługi za pomocą ukrytej sieci. Autor książki "Cokolwiek wybierzesz. Ukryta sieć. Tom 1" w zgrabny sposób porusza ten temat.
Audio
  • Darknet, czyli ukryta sieć (Przodownicy lektury/Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: guteksk7/Shutterstock

Okładka książki Jakuba Szamałka "Cokolwiek wybierzesz. Ukryta sieć. Tom 1". Okładka książki Jakuba Szamałka "Cokolwiek wybierzesz. Ukryta sieć. Tom 1".

Nowa książka Jakuba Szamałka to pierwsza część trylogii, która pokazuje ciemną stronę tzw. darknetu, czyli ukrytej sieci. – Historia jest opowiedziana bardzo ciekawie, bo oto w Warszawie w wypadku samochodowym ginie aktor prowadzący popularny program dla dzieci. Niemal wszyscy przechodzą nad tą sprawą do porządku dziennego poza młodą dziennikarką portalu plotkarskiego. W miarę postępów jej dziennikarskiego śledztwa okazuje się, że nie tylko ona podejrzewała, że sprawa nie jest do końca zrozumiała. Bardzo ciekawy w książce jest wątek nowych technologii, które służą przestępcom, ale również mogą być użyte, by się na nich zemścić – podkreśla Mariusz Cieślik.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

***

Tytuł audycji: Przodownicy lektury
Prowadzi: Mariusz Cieślik
Data emisji: 16.01.2019
Godzina emisji: 10.42

mat. prasowe/kg/ml

Czytaj także

Rafał Kosik: mam wiele pomysłów na nowe książki

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2018 11:17
Gościem Mariusza Cieślika był Rafał Kosik, autor serii "Felix, Net i Nika", który opowiedział m.in., dlaczego zaczął pisać książki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stanisław Lem – mistrz polskiej fantastyki

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2018 21:15
To było wyjątkowe wydanie audycji "Przodownicy lektury", w której zaproszeni goście rozmawiali o Stanisławie Lemie i jego twórczości.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Antyk we współczesnym przekładzie Antoniego Libery

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2018 11:00
W Polsce od połowy XIX wieku Sofoklesa przekładano około sześć – siedem razy. W większości tłumaczenia wyszły spod ręki filologów klasycznych, a ich przekłady cechowała sztuczność, patos i archaizowanie.
rozwiń zwiń