X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Agnieszka Grochowska: jestem gotowa na wyzwania

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2019 09:00
Janusz Głowacki powiedział tak: "Ona jest kobietą brzydko-ładną". Jak zareagowała? Szczerze się roześmiała i podziękowała: "Wie pan, dla aktorki to właściwie spory komplement".
Audio
  • Agnieszka Grochowska gościem Katarzyny Stoparczyk (Myślidziecka 3/5/7)
Katarzyna Stoparczyk i Agnieszka Grochowska
Katarzyna Stoparczyk i Agnieszka GrochowskaFoto: R.Szewczak

Innym razem dodała: "Miewam takie momenty, że właściwie mogę sprawiać wrażenie świrniętej, bo zawsze ważne dla mnie jest to, żeby było trudno. Żeby wciąż była ta poprzeczka do przeskoczenia". Od paru ładnych lat osoba ta przeskakuje tę swoją poprzeczkę nie tylko w Polsce, ale także na świecie grając w znakomitych, międzynarodowych produkcjach.

– Nie boję się już oceny, ale liczę się z nią. Zdaję sobie sprawę, że bez pewnego ryzyka pewne rzeczy nie mogą się urodzić. Nowe rzeczy bardzo mnie ciekawią. Żeby było inaczej niż wcześniej – mówi Agnieszka Grochowska.

Czy można odrzucić propozycję współpracy od Stevena Spielberga? Jakie podejście do swojego zawodu ma gość Katarzyny Stoparczyk? Zachęcamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Myślidziecka 3/5/7
Prowadzi: Katarzyna Stoparczyk
Gość: Agnieszka Grochowska (aktorka)
Data emisji: 21.12.2019
Godzina emisji: 8.10

kw

Czytaj także

Gaba Kulka o stawaniu się sobą

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2019 09:13
– Gabą stałam się na studiach. To moment, kiedy poznaje się wiele nowych osób i można w pewien sposób stworzyć siebie na nowo. Do tamtej pory tak nazywała mnie tylko moja ukochana, przyszywana kuzynka i kojarzyło mi się to stuprocentowo pozytywnie – opowiada rozmówczyni Katarzyny Stoparczyk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Davina Reeves-Ciara: dopiero gdy urodziłam, poczułam się kimś

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2019 09:00
Jeszcze niedawno nosiła na swojej głowie koronę Miss Nowego Jorku. Jeszcze nie tak dawno można było ją spotkać na prestiżowych nowojorskich wybiegach mody. Zostawiła to światowe życie, by zamieszkać w niewielkiej dolnośląskiej wsi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Antoni Piechniczek: życie jest grą, świat boiskiem, a Bóg sędzią

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2019 09:00
– Wychowały mnie mama i babcia, byłem ich oczkiem w głowie, ale mnie nie rozpieszczały. To był rygor domu przestrzegającego dwie kamienne tablice – wspomina Antoni Piechniczek w rozmowie z Katarzyną Stoparczyk.
rozwiń zwiń