X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Lech Janerka opowiada o swojej nowej płycie

– Tekst do piosenki "Zabawawa" napisałem trzy lata temu. Idą eurowybory, wydaje mi się, że to jest jej czas. Rozważania i snucie myśli o Polsce i Europie jest jak najbardziej na miejscu – mówi Lech Janerka.
Lech Janerka
Lech JanerkaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio
O Audycji
Tytuł Magazynek 2019/05/16 15:00
Prowadzący Piotr Metz

Opis

Utwór "Zabawawa", za który odpowiada Damian Pielka (Muchy, Pogodno, zespół Lecha Janerki), oparty został na hipnotycznym, transowym rytmie perkusji, przetworzonych partiach wiolonczeli i gitary akustycznej, połączonych z nowoczesnym, elektronicznym brzmieniem. "Zabawawa" to przedsmak tego, co znajdziemy na nowym albumie Lecha Janerki. Muzyk w swoim stylu komentuje rzeczywistość i aktualną sytuację społeczno-polityczną. 

Muzyk w rozmowie z Piotrem Metzem opowiada o pracy nad albumem i aranżacjach piosenek, które znajdą się na krążku. Zdradza także kulisy powstania utworu, do którego inspiracją było łoże prezydenta de Gaulle'a… 

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

Okładka singla "Zabawawa" Okładka singla "Zabawawa"
Playlista
Tagi
Playlista