X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

"Magazynek" pełen gości!

W audycji Piotra Metza gościli: amerykański wokalista Andy Grammer, który wykonał w wersji akustycznej jedną ze swoich piosenek, Piotr Banach i Piotr Gutowski, którzy opowiadali o reedycji pierwszej płyty i koncertach zespołu Indios Bravos oraz Michael Breitkopf, który razem z Die Toten Hosen wystąpi na koncercie w Warszawie.
Die Toten Hosen: (L-P) Breiti, Andi, Campino, Vom and Kuddel
Die Toten Hosen: (L-P) Breiti, Andi, Campino, Vom and KuddelFoto: ALEXANDER BECHER/PAP/EPA
O Audycji

Tytuł Magazynek 6/06/2019 15:08
Prowadzący Piotr Metz
Opis

– Wciąż pamiętam pierwszy raz, gdy graliśmy w Polsce. Był rok 1985 i zagraliśmy wtedy nie do końca legalną trasę koncertową. Odwiedziliśmy wtedy Gdańsk, Toruń, Gliwice, Warszawę. Już wtedy było to niesamowite doświadczenie – wspomina Michael Breitkopf z zespołu Die Toten Hosen. Grupa już w 1989 roku odniosła pierwszy wielki sukces – wystąpili przed The Rolling Stones.

Michael Breitkopf i Piotr Metz Michael Breitkopf i Piotr Metz

Jak ważny okazał się dla niemieckich punkowców ten koncert? Czemu muzycy Die Toten Hosen musieli zacząć uczyć się języka angielskiego i dlaczego zaprosili na swoją płytę ukrywającego się w Brazylii przestepcę? O tym w dołączonym nagraniu rozmowy.

Piotr Busz, Piotr Metz, Piotr Banach, Piotr Gutowski i Piotr Kordaszewski Piotr Busz, Piotr Metz, Piotr Banach, Piotr Gutowski i Piotr Kordaszewski

Goścmi Piotra Metza byli również Piotrowie: Gutowski i Banach z grupy Indios Bravos. – 20 lat minęło od momentu, gdy ukazała się nasza pierwsza płyta "Part One". Od tamtej pory zaczęło się Indios Bravos. Z tej okazji, chcielibyśmy zrobić coś, żeby to uczcić. Zespół jest zawieszony już trzeci rok i przyszedł moment, że fajnie by było spotkać się razem na scenie i spotkać się z naszymi fanami i dla nich zrobić tych pięć koncertów – mówi Piotr Banach.

Piotr Metz i Piotr Metz i Andy Grammer

Czy mimo stanu zawieszenia, Indios Bravos planują wydanie nowego materiału? Tego dowiedzieć się można z dołączonej audycji, w której usłyszeliśmy również nową piosenkę Andy'ego Grammera, wykonaną na żywo w studio Trójki. Zapraszamy do słuchania!

Goście Andy Grammer, Piotr Banach i Piotr GutowskiMichael Breitkopf
Playlista
Tagi
Playlista