X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

Kultura dęta na czerwonych schodach, czyli Łukasz "L.U.C." Rostkowski o GSF on Stairs

L.U.C., czyli Łukasz Rostkowski, jest współorganizatorem serii koncertów GSF on Stairs, które odbędą się już 20 lipca na "czerwonych schodach" przy Gdyńskim Centrum Filmowym.
L.U.C. i Piotr Metz
L.U.C. i Piotr MetzFoto: Piotr Kordaszewski/Polskie Radio
O Audycji
Tytuł Magazynek 18.07.2019 15:10
Autor Piotr Metz
Opis

Na czas "GSF on Stairs" projekt L.U.C.-a, czyli Rebel Babel Ensemble, który artysta tworzy wraz z muzykami grającymi na instrumentach dętych, zmieni się w Rebel Babel Film Orchestra i weźmie na warsztat klasyki polskiej muzyki filmowej. Jak artyście udało się połączyć brzmienia kojarzące się z lokalnym ośrodkiem kultury ze swoim nowoczesnym stylem?

– Orkiestry dęte kojarzą się dosyć przaśnie, ale naszym celem jest to, żeby młodym ludziom, którzy grają w tych orkiestrach, dawać współczesne kompozycje, osadzać ich w elektronice, w nowoczesnych brzmieniach i przede wszystkim, żeby dawać szansę. To jest idea Rebel Babel. Tam, gdzie jedziemy, zawsze spotykamy lokalne orkiestry, które staramy się wciągać do projektu i umożliwiać tym młodym ludziom zagranie z Grubsonem, z Kayah, z różnymi artystami, często spełniając ich marzenia. Także to jest Rebel Babel Ensemble – opowiada L.U.C. – Rebel Babel Film Orchestra to taki bardziej prestiżowy odłam tego projektu i to właśnie zobaczymy w Gdyni na schodach – dodaje.

Czego jeszcze możemy spodziewać się na "GSF on Stairs"? Gdzie L.U.C. spędzi najbliższą trasą koncertową? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

Playlista
Tagi

Playlista