X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

EURANET PLUS - Unia pod lupą

16.09.2020
W Parlamencie Europejskim przewodniczący Komisji wygłosi doroczne orędzie o stanie Unii
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay
O Audycji

EURANET PLUS - Unia pod lupą

Orędzie o stanie Unii Europejskiej Dziś w Parlamencie Europejskim w Brukseli przewodnicząca Komisji wygłosi doroczne orędzie o stanie Unii. Będzie to pierwsze takie przemówienie Ursuli von der Leyen, która od grudnia stoi na czele Komisji. W przemówieniu znajdzie się podsumowanie działań Komisji Europejskiej w ciągu ostatnich miesięcy, które głównie skupione były na łagodzeniu skutków kryzysu zdrowotnego i gospodarczego. Ursula von der Leyen ma także przedstawić wizję ożywienia gospodarczego. Ma także mówić o walce ze zmianami klimatycznymi. Topic: UE, Parlament Europejski EU Policy: Politics Tags: Unia Europejska, Komisja Europejska, Parlament Europejski, Ursula von der Leyen Time: 9:43 Name of the author(s): Beata Płomecka, Jacek Frentzel, Halina Wachowicz, Monika Suszek, Dariusz Pieróg

Prowadzący: Płomecka Beata, Suszek Monika

Goście:

Data emisji: 16.09.2020

Playlista