X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Skutki pandemii Covid-19 w Państwach Unii Europejskiej

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2021 18:33
Polski Instytut Ekonomiczny przygotował raport dotyczący skutków pandemii Covid-19 dla gospodarki państw Unii Europejskiej.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay

Litwa, Luksemburg, Holandia i Polska to kraje unijne które gospodarczo najmniej ucierpiały wskutek pandemii Covid-19 – wynika z najnowszego raportu Polskiego Instytutu Ekonomicznego. Raport potwierdza prognozy gospodarcze Komisji Europejskiej. Nadzieją dla wszystkich jest szczepionka przeciw Covid-19, która pomoże podnieść się unijnym gospodarkom. Gościem audycji był Andrzej Sadowski, prezydent Centrum im. Adama Smitha. W audycji była również relacja Beaty Płomeckiej z Brukseli, dotycz±ca sytuacji gospodarczej Państw Unii Europejskiej w dobie pandemii koronawirusa. W audycji także przegląd Europejskiej Prasy przygotowany przez Kubę Witkowskiego. A w nim o serwisie Euranetu Plus dotyczącego Brexitu i jego skutków.


Tytuł audycji: Euranet PlusBardzo wazny problem europejski
Prowadzi: Beata Płomecka, Wiktor Legowicz, Jakub Witkowski, Elżbieta Korczyńska- Jordan
Data emisji: 14.01.2021
Godzina emisji: 18:33

Pobierz audycję

Pobierz licencję


 

Zobacz więcej na temat: Euranet Plus