X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Miejsce i pozycja Polski w Unii Europejskiej

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2020 17:41
Po wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej Polska powinna stać się jednym z najważniejszych graczy, najważniejszych partnerów Unii i poprzez kompromis, rozmowę i współpracę budować swoją pozycję.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay

Polska z jednej strony jest na cenzurowanym w związku z wytykanymi problemami z praworządnością, a  z drugiej strony przywódcy Unii Europejskiej dają zielone światło polskiemu planowi dla Białorusi. Jest to dowodem na to, że są sprawy, w których Polska może odgrywać rolę lidera. Polska w Unii Europejskiej staje się ambasadorem nie tylko tych państw, które aplikują do członkostwa w Unii i znajdują się w naszej części Europy ale staje się również ambasadorem takich państw jak Białoruś, Gruzja czy wcześniej Ukraina. Po wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej Polska powinna stać się jednym z najważniejszych graczy, najważniejszych partnerów Unii. Jednak przez to, że ciągle jesteśmy w sporze z Niemcami,  Francją czy Brukselą, to stawiamy się poza nawias.


Zachęcamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Euranet Plus – Puls Europy
Prowadzi: Beata Michniewicz, Halina Wachowicz
Goście: Włodzimierz Bernacki - senator PiS oraz Marek Balt - europoseł Lewicy
Data emisji: 06.10.2020
Godzina emisji: 17:41


Pobierz audycję

Pobierz licencję

 

Zobacz więcej na temat: Euranet Plus