X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

Katarzyna Nosowska: postanowiliśmy wyjść ze strefy komfortu

Zespół Hey dość niespodziewanie ogłosił zawieszenie działalności. Nieprzypadkowy w tej sytuacji staje się tytuł ich trasy koncertowej: "Fajrant". Piotr Metz zaprosił na tę okoliczność do rozmowy liderkę i wokalistkę zespołu.
Katarzyna Nosowska
Katarzyna NosowskaFoto: Wikimedia Commons/Pepart
O Audycji

Tytuł W tonacji Trójki 2017/10/13 14:00
Prowadzący Metz Piotr
Goście Katarzyna Nosowska
Opis

Zawieszenie działalności przez zespół tak kultowy jak Hey musi budzić emocje. Jakie były przyczyny tej decyzji? – Pomyślałam: co by robić dalej? Możemy robić to, co robiliśmy do tej pory. A może fajnie byłoby zdobyć się na odwagę, bo żadne z nas nie ma planu B. Chłopcy postanowili, na moją prośbę, sprawdzić, kim my jesteśmy bez Hey, bez tej bazy wypadowej. Wygodnie mieć taką bazę, ale to straszliwie rozleniwia – mówi artystka.

Przerwa dla zespołu nie musi oznaczać, że muzycy nie chcą już grać, albo że nie mają pomysłu na siebie. – To może być wspaniała sytuacja i chyba warto spojrzeć na nią w ten sposób: nie jest tak, że my musimy, bo ludzie nie chcą przyjść na koncert. Byłoby gorzej, gdybyśmy musieli się w innych okolicznościach żegnać z publicznością. To jest dość miłe, ale wymaga odwagi, bo potrzebne jest wyjście ze strefy komfortu – zaznacza.

Wszyscy fani Hey z pewnością liczą na to, że zespół niedługo powróci – silniejszy i lepszy niż do tej pory. Tymczasem zapraszamy do wysłuchania pełnego wywiadu z Katarzyną Nosowską.

Playlista
Tagi
Playlista
  • Trupa Trupa, - Coffin
  • Hey, - Gdzie jesteś, gdzie jestem?
  • HEY - Katasza
  • HEY - Heledore Babe
  • HEY - Mimo wszystko
  • Hey, - Mimo wszystko
  • HEY - Muka!
  • Hey, - Cisza, ja i czas