X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Mary Komasa: zestarzałam się i to mnie cieszy

– Gdy zaczynałam pracę nad albumem, zdałam sobie sprawę z tego, że nie zadałam sobie pytań o to, czy będę usłyszana, czy tematy dla mnie ważne będą też ważne dla innych ludzi – wyznała w Trójce Mary Komasa.
Mary Komasa
Mary KomasaFoto: Materiały prasowe
O Audycji
Tytuł W tonacji Trójki 04.10.2019 14:09
Prowadzący Piotr Metz
Opis

Cztery lata po premierze debiutanckiego albumu artystka powróciła z nowym krążkiem pt. "Disarm", który ukazał się 11 października.

– Na "Disarm" miało pojawić się dziesięć piosenek, nie napisałam więcej. Powstało ich tyle, ile miało być. Dzięki temu, że miałam tyle czasu, każda z nich dojrzała we mnie i każda tworzy swoją osobną całość, a jednocześnie jedna wynika z drugiej – mówiła artystka w rozmowie z Piotrem Metzem.

Jak Mary Komasa wspomina swoje wejście w dorosłość? Jakie jest jej marzenie dotyczące nowego albumu? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

Goście
Playlista
Tagi

Playlista