X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Miłosz Wośko: projekt "Herbert 3.0" był niesamowitą przygodą

– Staram się interesować tym, co robi każdy twórca, z którym współpracuję i to pomaga zbudować zaufanie – mówił w Trójce Miłosz Wośko, kompozytor, producent i aranżer, który czuwał nad spójnością aranżacyjną projektu "Herbert 3.0".
Miłosz Wośko
Miłosz WośkoFoto: mat. promocyjne
O Audycji
Tytuł W tonacji Trójki 28.02.2020 14:08
Prowadzący Piotr Metz
Opis

Z okazji 20. rocznicy śmierci Zbigniewa Herberta Trójka, Fundacja Świętego Mikołaja i Narodowe Centrum Kultury przygotowały program specjalnego koncertu, do którego zaprosiły wykonawców młodego i średniego pokolenia, wśród których znaleźli się m.in. AbraDab, Mela Koteluk, Król, Limboski, Czesław Mozil, Skubas, Justyna Święs (The Dumplings), Wojciech Waglewski i Krzysztof Zalewski. Każdy z nich napisał muzykę i zinterpretował wybrany przez siebie wiersza Poety.

Jak podkreślił Miłosz Wośko w rozmowie z Piotrem Metzem, praca przy projekcie, głównie ze względu ogromną presję czasową nie była łatwym zadaniem, jednak miało to wyłącznie pozytywny wpływ na efekt końcowy – Rzeczywiście mieliśmy na to bardzo mało czasu, ale często bywa tak, że przy takiej presji czasowej wszyscy stają na wysokości zadania, każdy się stara i ufa swojej intuicji, a efekty bywają zaskakująco dobre. Sam zespół instrumentalistów składał się z dwudziestu kilku osób, do tego było 10 solistów. Miałem zaufanie do wszystkich twórców, którzy mieli ochotę w tym uczestniczyć. Każdy z nich nie wiedząc, co robi inna osoba, stworzył coś zupełnie innego – wspominał producent.

Tu można posłuchać koncertu z Muzycznego Studia PR im. Agnieszki Osieckiej zrealizowanego w ramach projektu "Herbert 3.0"--->

kr

Gość Miłosz Wośko (kompozytor, producent, aranżer)
Playlista
Tagi

Playlista