more_horiz

Kręta droga do domu. "Miłość jest blisko" – nowa komedia romantyczna

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2022 10:30
Czasami to, czego szukamy, jest tuż obok nas. Przekonują się o tym bohaterowie nowej komedii romantycznej "Miłość jest blisko". Co o produkcji sądzi odtwórca jednej z głównych ról, Wojciech Solarz? Aktor zagrał w filmie obok Olgi Bołądź i Weroniki Książkiewicz.
Weronika Książkiewicz w filmie Miłość  jest blisko
Weronika Książkiewicz w filmie "Miłość jest blisko" Foto: mat.pras.

"Miłość jest blisko" to nowa komedia romantyczna w reżyserii Radosława Dunaszewskiego– Radek do tej pory reżyserował głównie seriale. Radził sobie z tym świetnie. W końcu udało mu się dostać szansę i mógł zająć się fabułą. Pracy na planie towarzyszyła świetna atmosfera – mówił w Trójce Wojciech Solarz.

Droga do domu

– To była bardzo ciekawa przygoda z Olgą Bołądź i Weroniką Książkiewicz, które grały dwie główne bohaterki: szaloną podróżniczkę i stonowaną domatorkę. Mój bohater musiał z kolei przejść pewną drogę. Można powiedzieć, że zawiodła go ona do domu. Ścieżka, która wiedzie do miłości i przyjaźni, z reguły jest tą najdłuższą. Tak było i w tym przypadku  mówił aktor w audycji "Fajny film". – Im nasza droga jest bardziej wyboista i kręta, tym więcej przeżyjemy, a nasze doświadczenie będzie istotniejsze i trwalsze. O tym właśnie jest ten film – dodał.

Wyprawa

– Taka przygoda marzyła mi się od wielu lat i marzy dalej. Udało mi się odbyć kilka wypraw, zarówno tych życiowych, jak i globtroterskich. Każdemu życzę takiej podróży. Uważam, że tego typu doświadczenia są nam niezwykle potrzebne. Bardzo mi blisko do mojego bohatera – przyznał w rozmowie.

"Miłość jest blisko"

– Gdy spotykamy się na planie, nawet komedii romantycznej, wszyscy mamy już po czterdzieści lat. Zupełnie inaczej podchodzimy więc do tego typu fabuły i scenariusza. Ma to oczywiście związek z naszymi doświadczeniami i przeżyciami. Staramy się przez nie przegryźć. To bardzo istotne spotkania – powiedział Wojciech Solarz. – Tytuł "Miłość jest blisko" jest czymś, co ma zwrócić naszą uwagę, że warto zawsze być czujnym. Nigdy nie wiadomo, co znajdziemy obok nas  podsumował. 

Posłuchaj
03:18 2022_02_23 10_16_51_PR3_Fajny_Film.mp3 Kręta droga do domu. "Miłość jest blisko" - nowa komedia romantyczna (Fajny Film/Trójka)

 

Miłość jest blisko - Zwiastun PL (Official Trailer) / Kino Helios Polska

***

Tytuł audycji: Fajny film
Autor: Ryszard Jaźwiński
Data emisji: 23.02.2022
Godzina emisji: 10.16

zch/kr

Zobacz także

Zobacz także

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem