Logo Polskiego Radia
Jedynka
Piotr Grabka 09.08.2014

Przebój na Lato. DJ Adamus i Mariusz Totoszko "Od nowa"

Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w niedzielę 10 sierpnia w "Lecie z Radiem" ok. godz. 11.10, w "Niedzieli z Jedynką" ok. godz. 14.10, w "Lecie z Radiem Extra" ok. godz. 17.10 i 21.15.
Mariusz Totoszko (L) i DJ Adamus (P)Mariusz Totoszko (L) i DJ Adamus (P)materiały promocyjne/001 Records

Nasza kolejna, przebojowa propozycja na lato to efekt spotkania wywodzącego się ze sceny klubowej Adama Jaworskiego alias DJa Adamusa oraz wokalisty ze świata muzyki pop-rockowej Mariusza Totoszki.

To nowoczesny, popowy utwór z mądrym tekstem, który opowiada o miejscu, w którym obydwaj artyści znaleźli się w życiu.

Piosenką "Od nowa" zamykają pewien rozdział w życiu i budują swoje nowe JA.

Przemiana DJ-a Adamusa zauważalna jest nie tylko na etapie twórczości, ale i wizerunku. W ciągu kilku ostatnich miesięcy ukazał światu swoją zmianę nie tylko fizyczną, ale i mentalną. Pokazał również, że jego umiejętności poparte są fachową wiedzą docenioną przez organizatorów festiwali i wydarzeń, podczas których występuje w roli eksperta i zajmuje się oprawą muzyczną.

Mariusz Totoszko - do niedawna wokalista zespołu Volver - dzisiaj dojrzały wokalista i ojciec, ceni sobie rodzinne zacisze.

Mogłoby być zaskoczeniem, że DJ Adamus mierzy się z taką materią muzyczną. Jednak po projektach klubowych i utrzymanych w klimacie chillout (m.in. 1000 miejsc z Adą Szulc) zapragnął wyprodukować po prostu dobrze brzmiącą piosenkę.

Nie bez znaczenia jest tu przykuwający uwagę głos Mariusza Totoszki. W utworze pojawiają się wszelkie elementy nowoczesnej muzyki pop, ale korzenie klubowe czuć na pewno w produkcji i tzw. groovie.

materiały promocyjne/001 Records/pg