X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Adam Abramowicz

Rzecznik MŚP apeluje o korektę tarczy 4.0. Chodzi o wsparcie dla firm świadczących usługi agencyjne

Rzecznik MŚP w związku z sygnałami otrzymanymi od przedsiębiorców świadczących usługi agencyjne chce korekty zapisów z tarczy 4.0. Chodzi o to, by nie rozciągać na nich problematycznej regulacji - podało w komunikacie Biuro Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców.
Zobacz więcej na temat:  tarcza antykryzysowa firma Adam Abramowicz małe i srednie przedsiębiorstwo POLSKA GOSPODARKA

Państwowe wsparcie także dla firm w restrukturyzacji i upadłości? Jest propozycja Rzecznika MŚP

Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorstw wnioskuje, by przedsiębiorcy w upadłości i restrukturyzacji także mogli skorzystać ze wsparcia z tarczy antykryzysowej. Wniosek w tej sprawie Adam Abramowicz skierował do wicepremier minister rozwoju Jadwigi Emilewicz i ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry.
Zobacz więcej na temat:  firma tarcza antykryzysowa Adam Abramowicz GOSPODARKA POLSKA

Dobra wiadomość dla przedsiębiorców. Mikropożyczka będzie umarzana z automatu

Ważna deklaracja Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ws. mikropożyczek. Pieniądze - 5 tysięcy złotych - udzielane firmom w ramach tarczy antykryzysowej będą umarzane automatycznie i bez żadnych formalności. Wystarczy, by przedsiębiorcy spełnili jeden warunek - prowadzili działalność jeszcze co najmniej przez 3 miesiące od momentu otrzymania pieniędzy.
Zobacz więcej na temat:  firma tarcza antykryzysowa Marlena Maląg Adam Abramowicz

Rzecznik MŚP proponuje: otwórzmy gospodarkę 1 lipca

Nie możemy blokować gospodarki w nieskończoność – powiedział rzecznik małych i średnich przedsiębiorców Adam Abramowicz w "Pulsie Biznesu". Poinformował, że dziś razem z ponad setką organizacji wystosuje apel o zniesienie ograniczeń w funkcjonowaniu gospodarki od drugiego półrocza. Odmrażanie gospodarki władze zaczęły na początku maja, ma się to odbywać stopniowo.
Zobacz więcej na temat:  firma tarcza antykryzysowa koronawirus Adam Abramowicz

Rzecznik MŚP upomina się o interes branży fitness. "Aktywność fizyczna kluczem do zdrowia"

W piśmie do ministra zdrowia Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców Adam Abramowicz zaproponował, by rząd określił - na 4 maja 2020 r. - datę, kiedy branża fitness będzie mogła powrócić do działalności ograniczonej ze względu na epidemię koronawirusa.
Zobacz więcej na temat:  Adam Abramowicz fitness tarcza antykryzysowa firma przedsiębiorca koronawirus Koronawirus w Polsce premier biznes Ministerstwo Zdrowia

Rzecznik MŚP chwali pomysł premiera ws. składek ZUS

Rzecznik Małych i Średnich Przedsiebiorstw pozytywnie ocenia pomysł zmian w składkach ZUS dla mniejszych firm, zaprezentowany przez szefa rządu. Jeśli premier Mateusz Morawiecki skutecznie przeprowadzi zmiany dot. składek na ZUS, przejdzie do historii jako premier, który usunął najbardziej szkodliwą barierę w działalności polskich przedsiębiorców - napisał Adam Abramowicz w liście otwartym.
Zobacz więcej na temat:  firma Adam Abramowicz