X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Adam Bielan

Politolog o konflikcie w Porozumieniu: w interesie Zjednoczonej Prawicy jest jego wyciszenie

- W interesie Zjednoczonej Prawicy jest wyciszenie konfliktu w Porozumieniu, dlatego że w przeciwnym razie trzeba postawić sprawę na ostrzu noża, czyli próbować przejąć posłów i tworzyć rząd mniejszościowy - ocenił sytuację w koalicji rządzącej w perspektywie konfliktu w Porozumieniu Jarosława Gowina politolog, dr hab. Bartłomiej Biskup.
Zobacz więcej na temat:  Porozumienie Jarosława Gowina Jarosław Gowin Adam Bielan zjednoczona prawica rząd Mateusz Morawiecki Prawo i Sprawiedliwość POLSKA polityka Polskie Radio 24

Spór o przywództwo w Porozumieniu. Bielan: w tym tygodniu wniosek do sądu

- Jeszcze w tym tygodniu wystąpimy do sądu okręgowego z wnioskiem informującym o uchwale sądu koleżeńskiego o wygaszeniu kadencji byłego prezesa Jarosława Gowina i powierzeniu jego obowiązków przewodniczącemu konwencji krajowej, jako osoby uprawnionej do reprezentowania partii na zewnątrz - powiedział europoseł Adam Bielan.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Adam Bielan sąd polityka Porozumienie Jarosława Gowina

Konflikt w Porozumieniu. Andrzej Potocki: Gowin uderzając w Bielana nie sądził, że ten się przygotuje

- Prawdopodobnie cały konflikt rozpoczął Gowin, który chciał się pozbyć Bielana jako osoby, która nie idzie w jednym szeregu i nie wykazywał się stuprocentową lojalnością. Jarosław Gowin uderzając w niego nie sądził jednak, że ten się przygotuje i wyciągnie argumenty prawne o prezesurę w Porozumieniu - powiedział o sytuacji w partii Jarosława Gowina, Andrzej Rafał Potocki z tygodnika "Sieci".
Zobacz więcej na temat:  Porozumienie Jarosława Gowina rząd Prawo i Sprawiedliwość Jarosław Gowin Jarosław Kaczyński Adam Bielan zjednoczona prawica POLSKA polityka Polskie Radio 24

"Nie ma jeszcze decyzji w tej sprawie". Adam Bielan o podatku od reklam w mediach

- Rząd określił dyskusję, która się toczy wokół proponowanych rozwiązań, jako "prekonsultacje", więc do wprowadzenia takiego czy innego podatku od mediów jest jeszcze daleka droga. Myślę, że musimy się zastanowić nad algorytmem tego rozwiązania i nad sposobem zbierania opłat - mówił w Polskim Radiu 24 europoseł Adam Bielan z Porozumienia, komentując działania części europarlamentarzystów m.in. w sprawie tzw. podatku od reklam.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Dorota Kania Adam Bielan media podatek podatki POLSKA polityka

Kryzys w Porozumieniu. Prof. Michał Kleiber: jestem zdumiony poziomem emocji w tym ugrupowaniu

- Jestem zdumiony poziomem emocji w tym ugrupowaniu. Rozumiem, że po latach istnienia danego ugrupowania zawsze wychodzą pewne różnice w poglądach i to jest normalne. Jednak tutaj osiągnęło to poziom tak brutalny, że trzeba rozdzielić frakcje, które nie są w stanie z sobą współpracować - powiedział o sytuacji w Porozumieniu prof. Michał Kleiber, były polityk i redaktor naczelny "Wszystko Co Najważniejsze".
Zobacz więcej na temat:  Porozumienie Jarosława Gowina Jarosław Gowin Adam Bielan zjednoczona prawica rząd emocje Michał Kleiber POLSKA polityka Polskie Radio 24

Poseł PiS: opozycja cały czas liczy na to, że stanie się coś złego w Zjednoczonej Prawicy

- Decyzję o tym kto będzie w rządzie podejmuje premier Mateusz Morawiecki i to będzie jego decyzja. Oczywiście będzie to konsultowane także w ramach kierownictwa Zjednoczonej Prawicy - powiedział Andrzej Kryj z Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  Porozumienie Jarosława Gowina rząd zjednoczona prawica Mateusz Morawiecki Adam Bielan Andrzej Kryj Platforma Obywatelska koalicja obywatelska POLSKA polityka Polskie Radio 24

Bielan: spór wewnątrz Porozumienia toczy się o kierunek, w jakim podążać będzie nasza partia

- Spór wewnątrz Porozumienia toczy się o kierunek, w jakim podążać będzie nasza partia - napisał w liście do członków "Porozumienia Jarosława Gowina" Adam Bielan. W jego ocenie to wybór pomiędzy pozostaniem w ZP, a zaangażowaniem się - jak chciałby Gowin - w tworzenie bliżej niesprecyzowanego "nowego centrum".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Porozumienie Jarosława Gowina Adam Bielan

Bielan: Gowin wpadł w furię i wycina ludzi na oślep. Apeluję, żeby się uspokoił

- Jarosław Gowin nie ma żadnych uprawnień do zwoływania ciał statutowych Porozumienia, tym bardziej nie ma uprawnień do wyrzucania kogokolwiek. Apeluję do byłego prezesa Jarosław Gowina, żeby się uspokoił, bo najwyraźniej wpadł w jakąś furię i wycina ludzi na oślep - podkreślił Adam Bielan.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Adam Bielan Porozumienie Jarosława Gowina polityka zjednoczona prawica Jarosław Gowin

Podatek od reklam. Jest stanowisko Porozumienia ws. projektu

"Porozumienie Jarosława Gowina nie widzi możliwości poparcia projektu ustawy o podatku od reklam w zaproponowanym kształcie" - czytamy w stanowisku Porozumienia datowanym na piątek. Jednocześnie podkreślono, że formacja popiera wprowadzenie do polskiego systemu prawnego opodatkowania globalnych koncernów medialnych i technologicznych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Adam Bielan Porozumienie Jarosława Gowina polityka zjednoczona prawica Jarosław Gowin media

"Jarosław Gowin nie prowadzi rozmów z opozycją". Rzecznik Porozumienia o podatku od reklam

- Dementuję, żadnych rozmów z opozycją na temat projektu dotyczącego opodatkowania reklam nie było - mówiła w piątek rzeczniczka Porozumienia Magdalena Sroka. Zaprzeczyła też, by prezes Porozumienia Jarosław Gowin planował udział w konsultacjach zaproponowanych w tej sprawie przez PO.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Porozumienie Jarosława Gowina Adam Bielan Jarosław Gowin zjednoczona prawica podatek pieniądze