X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Adam Bielan

Bielan: Andrzej Duda i obóz Zjednoczonej Prawicy mają niezwykle silny mandat do rządzenia

- W nas nie powinno być triumfalizmu - jesteśmy stroną zwycięską, a przegrani powinni zaakceptować fakt, że przegrali. W inny sposób nie da się zakopywać powoli tych rowów pomiędzy nami - stwierdził w Polskim Radiu 24 Adam Bielan, europoseł i rzecznik sztabu prezydenta.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Adam Bielan wybory prezydenckie 2020 Andrzej Duda kampania prezydencka Polskie Radio 24 polityka

Jeśli Trzaskowski wygra wybory, Nitras może pokierować kancelarią. Bielan: to wróży wojnę na górze

- W otoczeniu Rafała Trzaskowskiego znajdują się osoby, które słyną z bardzo agresywnej walki politycznej. Powołując się na doniesienia medialne, wskazał, że poseł Sławomir Nitras (KO) ma zostać szefem kancelarii Trzaskowskiego. - To wróży bardzo mocnym konfliktem między prezydentem a rządem - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Adam Bielan, rzecznik sztabu prezydenta Andrzeja Dudy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Rafał Trzaskowski Adam Bielan kampania prezydencka wybory prezydenckie 2020 Polskie Radio Sławomir Nitras

"Chcielibyśmy, żeby Trzaskowski powstrzymał falę hejtu". Sympatycy kandydata KO niszczą banery prezydenta

Mieszkaniec Konina został napadnięty przez swojego sąsiada, gdy czyścił zdewastowany przez niego baner prezydenta Andrzeja Dudy. Doniesienia o niszczeniu plakatów urzędującego prezydenta płyną z całego kraju. Sztabowcy Andrzeja Dudy szacują liczbę uszkodzonych banerów już w tysiącach. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Prawo i Sprawiedliwość Krzysztof Sobolewski Adam Bielan Radosław Fogiel Andrzej Duda

Wybory prezydenckie 2020. Kto przejmie głosy przegranych?

– Jeśli dojdzie do tego, że Rafał Trzaskowski – nie daj Boże – by wygrał te wybory, to w Polsce będzie zapateryzm – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Paweł Sałek z Kancelarii Prezydenta. Polityczny krajobraz między I i II turą wyborów prezydenckich opisali z różnych perspektyw w "Śniadaniu w Trójce" także Wanda Nowicka, Adam Bielan, Marcin Kierwiński i Marek Sawicki. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka wybory prezydenckie 2020 Paweł Sałek Wanda Nowicka Adam Bielan Marcin Kierwiński Marek Sawicki

PO broni okładki "Faktu". Politycy PiS oraz reszta opozycji oburzeni

Politycy ponad podziałami są zbulwersowani dzisiejszą okładką dziennika "Fakt", w którym opisano sprawę jednego z ułaskawień prezydenta Andrzeja Dudy. - Ordynarna manipulacja - komentuje senator PiS Jan Maria Jackowski. - Ten nagłówek jest jednoznacznie obrzydliwy - wtóruje Artur Dziambor z Konfederacji. Odmiennego zdania są jednak politycy PO. - Ta okładka odzwierciedla emocje Polaków - mówi Arkadiusz Myrcha. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA fakt Andrzej Duda Adam Bielan wybory prezydenckie

"Nie życzymy sobie zagranicznych interwencji w proces wyborczy". Bielan do ambasadora Niemiec

- Polska nie ingeruje w proces wyborczy w Niemczech. Liczymy na to, że będzie również tak samo w przypadku niemieckich interwencji w polskim procesie wyborczym. Apeluję do nowego ambasadora Niemiec, żeby porozmawiał z właścicielami gazety "Fakt" - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Adam Bielan, rzecznik sztabu wyborczego prezydenta.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Adam Bielan Katarzyna Gójska Andrzej Duda

"Kampania hejtu inspirowana przez otoczenie Trzaskowskiego". Rzecznik PiS apeluje o powstrzymanie agresji

- Apelujemy do kandydata KO na prezydenta, Rafała Trzaskowskiego, o powstrzymanie agresji i nienawiści swoich zwolenników - podkreśliła w czwartek rzecznik PiS Anita Czerwińska. - Kampania hejtu inspirowana jest przez najbliższe otoczenie Trzaskowskiego - wtórował jej rzecznik sztabu prezydenta Adam Bielan.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory prezydenckie 2020 Rafał Trzaskowski Anita Czerwińska Adam Bielan PiS polityka

"Desperacki atak". Sztabowcy prezydenta przypominają jak Trzaskowski głosował ws. rejestru pedofilów

- Dlaczego kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski nie wziął udziału w głosowaniu i nie poparł ustawy wprowadzającej rejestr pedofilów - pytali podczas konferencji prasowej sztabowcy prezydenta Andrzeja Dudy. Zarzucili też Trzaskowskiemu obronę Romana Polańskiego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Andrzej Duda Adam Bielan Radosław Fogiel wybory prezydenckie 2020 Rafał Trzaskowski

Adam Bielan: prezydent Andrzej Duda będzie na debacie telewizji publicznej w poniedziałek

- Telewizja publiczna zaprosiła na poniedziałek oba sztaby. Jest to debata z udziałem publiczności, wyborcy będą mogli zadawać pytania. To ma sens - mówił w Polskim Radiu 24 Adam Bielan, europoseł i rzecznik sztabu prezydenta. - Można zastanawiać się, czy Rafał Trzaskowski zgodzi się przyjść na tę debatę. - dodał.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Adam Bielan wybory prezydenckie 2020 Andrzej Duda kampania prezydencka Polskie Radio 24 Dorota Kania polityka

Bielan: obalamy mit, iż rekordowa frekwencja rzekomo nie służy obozowi Zjednoczonej Prawicy

- Dziękujemy milionom wyborców, którzy zagłosowali w niedzielę na prezydenta Andrzeja Dudę. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy włączyli się w kampanię pana prezydenta. Zachęcamy do głosowania za dwa tygodnie - mówił w poniedziałek rzecznik sztabu wyborczego prezydenta Adam Bielan.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Andrzej Duda Adam Bielan wybory prezydenckie 2020 wybory prezydenckie kampania wyborcza

II tura wyborów. Rzecznik sztabu prezydenta: musimy zadbać, aby nie nastąpiła demobilizacja

- 9,5 miliona głosów to wynik, który w II turze zapewne da prezydentowi Andrzejowi Dudzie reelekcję - oświadczył rzecznik sztabu wyborczego prezydenta Adam Bielan. - Musimy zadbać, aby w naszych szeregach nie nastąpiła demobilizacja i przekonać ok. miliona wyborców - wyliczał.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory prezydenckie 2020 Andrzej Duda Rafał Trzaskowski kampania prezydencka Adam Bielan polityka

"Trzaskowski lekceważy wyborców". Bielan o programie kandydata KO

- To całkowicie surrealistyczna sytuacja. Publikując swój program 24 godziny przed zakończeniem kampanii, Rafał Trzaskowski lekceważy wyborców - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Adam Bielan, rzecznik kampanii prezydenta Andrzeja Dudy.
Zobacz więcej na temat:  prezydent Andrzej Duda polityka kampania wyborcza kampania prezydencka wybory prezydenckie 2020 Adam Bielan Katarzyna Gójska Sygnały Dnia POLSKA Rafał Trzaskowski